Sevmek Zamanı 2. Bölüm Fragmanı

Sevmek Zamanı 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yıldız Hülya Bilban
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Haziran Pazartesi
Oyuncular
İlhan Şen, Deniz Işın, Serenay Aktaş, Toprak Can Adıgüzel, Beran Soysal, Muttalip Müjdeci, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün, Onur Gözeten, Derya Pınar Ak, Ozan Yiğit, Zeynep Oymak

Bu fragman 1.686 kez izlendi.

Sevmek Zamanı Konusu

Sevmek Zamanı, Süreç Film'in Atv ekranları için hazırladığı romantik ve dram türündeki televizyon dizisidir. Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İsmail Gündoğdunun üstlendiği yaz dizisinin senaryosunu Nalan Merter Savaş kaleme alıyor. Başrollerini yaz dizilerinin sevilen isimleri İlhan Şen ve Deniz Işın üstleniyor.

Sevmek Zamanı dizisi, Firuze (Deniz Işın) ve Kaan'ın (İlhan Şen) dramatik aşk hikayesini konu alıyor. Bir günde birlikte inşa ettikleri aşkları alt üst olan, hayatları tümüyle değişen ikili tüm zorluklara göğüs germek zorunda kalacaklar.

Dizinin oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Deniz Işın, Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün gibi başarılı isimler yer almaktadır.


Sevmek Zamanı 2. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sevmek Zamanı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Haziran 2022, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Sevmek Zamanı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nalan Merter Savaş tarafından kaleme alınan, İlhan Şen,Deniz Işın,Serenay Aktaş,Toprak Can Adıgüzel, Beran Soysal,Muttalip Müjdeci,Çağdaş Onur Öztürk,Nimet İyigün,Onur Gözeten,Derya Pınar Ak,Ozan Yiğit,Zeynep Oymak gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sevmek Zamanı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Sevmek Zamanı Oyuncuları

Çağdaş Onur Öztürk
Çağdaş Onur Öztürk
Muttalip Müjdeci
Muttalip Müjdeci
Serenay Aktaş
Serenay Aktaş
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Balkan Ninnisi 3. Bölüm Balkan Ninnisi 3. Bölüm
341 kez izlendi.
Tozluyaka 2. Bölüm Tozluyaka 2. Bölüm
717 kez izlendi.
Sevmek Zamanı 3. Bölüm Sevmek Zamanı 3. Bölüm
707 kez izlendi.
Gül Masalı 3. Bölüm Gül Masalı 3. Bölüm
1.060 kez izlendi.
Gizli Saklı 4. Bölüm Gizli Saklı 4. Bölüm
991 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 13. Bölüm Kasaba Doktoru 13. Bölüm
919 kez izlendi.
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İçimizdeki Ateş 2. Bölüm
2.043 kez izlendi.
Kara Tahta 11. Bölüm Kara Tahta 11. Bölüm
1.081 kez izlendi.