Şevkat Yerimdar 2017 8. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 4 oy verildi
Şevkat Yerimdar 2017 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Bülent İşbilen
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
14 Temmuz Cuma
Oyuncular
Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Cezmi Baskın, Murat Akkoyunlu, Salih Kalyon, Burak Demir, Barış Murat Yağcı, Semra Güzel, Pascal Nouma, Suzan Aksoy

Bu fragman 9.116 kez izlendi.

Şevkat Yerimdar 2017 Konusu

Fox Tv ekranlarının en başarılı dizileri arasında yer alan Şevkat Yerimdar, mahalle gençlerinden Şevkat'ın hayatını konu almaktadır. Oldukça yardımsever bir kişiliğe sahip olan Şevkat Yerimdar, bunun yanı sıra zaman zaman öfkesini kontrol edemez. Hikaye, Cevdet Bey'in Paris'ten dönen kızı Esin'i yardımsever Şevkat'e emanet etmesiyle başlar. Ancak Şevkat için bu emanet başka bir değerlidir. Esin ise, mahalleye adım atar atmaz pişman olur. Şevkat'in burnundan getiren Esin, Şevkat'i bir telaş için sokar. Esin'e katlanmak bu kadar kolay değildir ancak Şevkat pes etmez. İki farklı kişiliklerde ki Şevkat ile Esin arasında farklı bir ilişki kurulur. Zorlu ama eğlenceli bir macera içerisinde olan ikili için yeni bir aşk doğar. 

Geçtiğimiz senelerde sinema filmi olarak karşımıza çıkan Şevkat Yerimdar, izleyenlerden büyük ilgi görünce dizi olma fikri meydana geldi. Kısa süre sonra dizi çekimlerine başlayan kadro başarılı bir dizi ortaya çıkarmayı başardı. İlk bölümünden itibaren reytinglerde başarısını gösteren dizi oldukça seviliyor. Yönetmenliğini  Bülent İşbilen'in üstlendiği Şevkat Yerimdar dizisi, geçtiğimiz sene ekranlara merhaba diyerek kısa sürede başarısını gözler önüne sermişti. Reyting sonuçlarında da her bölümde ilk sıralarda yer almayı başaran Şevkat Yerimdar, oldukça başarılı oyuncu kadrosu ile de dizinin rengine renk katıyor. Her hafta Cuma günleri Fox Tv ekranlarında yayınlanan başarılı dizi Şevkat Yerimdar, yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devame diyor. 

Şevkat Yerimdar oyuncu kadrosu

Şevkat Yerimdar (Özgürcan Çevik); Aslen Ankaralı olan Şevkat asla adaletsizliğe tahammül edemez. Bir türlü öfkesinin kontrol altına alamayan Şevkat'in ne zaman ne tepki vereceği de pek belli olmaz. Sözün arkasında duran ve oldukça iyiliksever bir kişiliğe sahiptir. Balat'ta bulunan yumurta dükkanıyla dikkat çeken karakterimiz bir o kadar da macera dolu bir yaşama sahiptir.

Esin Uçar (Başak Parlak); Paris'ten döndüğünde zor günler geçiren Esin'in kafası çok karışıktır. Üniversiteyi Fransa'da tamamlayan Esin'in babası onu Şevkat'e emanet eder. Esin ise, inatçı kişiliğiyle Şevkat'e kök söktürür. Annesi hayatta olmadığı için babası tarafından büyük ilgi göre Esin, heykeltıraş ve seramik ile uğraşmaktadır. İstanbul'a döner dönmez İstanbul'da sanat galerisi açar.

Cuma (Murat Akkoyunlu); Trakyalı olan Cuma, mahallenin sakar ustası olarak tanınır. Esin'in mahalleye gelmesinin ardından Cuma'nın da başarılı olduğu görünür. Diziye renk katan karakterlerden birisi olan Cuma, komik diyaloglarıyla da çok ilgi görüyor.

Niko (Burak Demir); Kendisini ermiş gibi gören Niko, aslında mahallenin sadece muhtarıdır. Aynı zamanda da Şevkat'in arkadaşı olan Niko, sık sık etrafındakilere hikaye anlatmak ister.

Gizem (Canan Maktal); Biraz şımarık ve alaycı bir kişiliğe sahip olan Gizem, Esin'in en yakın arkadaşıdır.  


Şevkat Yerimdar 2017 8. Bölüm FragmanıÖzeti :

Şevkat Yerimdar 8.bölüm fragmanında Şevkat'in mutfağı patlar ve Şevkati arayan kız arkadaşı onun öldüğünü sanar. 14 Temmuz Cuma Günü yayınlanan Şevkat Yerimdar 8.bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Şevkat Yerimdar 2017 Oyuncuları

Cezmi Baskın
Cezmi Baskın
Pascal Nouma
Pascal Nouma
Suzan Aksoy
Suzan Aksoy
Salih Kalyon
Salih Kalyon
Murat Akkoyunlu
Murat Akkoyunlu
Başak Parlak
Başak Parlak
Özgürcan Çevik
Özgürcan Çevik
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kanatsız Kuşlar 24. Bölüm Fragmanı izle Kanatsız Kuşlar24. Bölüm puan 3.67
1.616 kez izlendi.
Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm Fragmanı izle Ufak Tefek Cinayetler6. Bölüm puan 5
1.003 kez izlendi.
Vatanım Sensin 35. Bölüm Fragmanı izle Vatanım Sensin35. Bölüm puan 0
1.815 kez izlendi.
Kayıt Dışı 8. Bölüm Fragmanı izle Kayıt Dışı8. Bölüm puan 5
1.869 kez izlendi.
Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm Fragmanı izle Kalbimdeki Deniz46. Bölüm puan 5
1.174 kez izlendi.
Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm Fragmanı izle Diriliş Ertuğrul97. Bölüm puan 5
10.014 kez izlendi.
Meryem 2017 18. Bölüm Fragmanı izle Meryem 201718. Bölüm puan 5
4.951 kez izlendi.
Şevkat Yerimdar 2017 27. Bölüm Fragmanı izle Şevkat Yerimdar 201727. Bölüm puan 5
1.409 kez izlendi.
Savaşçı 22. Bölüm Fragmanı izle Savaşçı22. Bölüm puan 5
1.681 kez izlendi.