Seversin 18. Bölüm Fragmanı

Seversin 18. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serdar Gözelekli
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
26 Eylül Pazartesi
Oyuncular
İlayda Alişan, Burak Yörük, Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur, Nihayet Şahin

Bu fragman 1.122 kez izlendi.

Seversin Konusu

Seversin, Kanal D İç Yapımlar tarafından Kanal D ekranı için hazırlanan romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. Dizinin başrollerini İlayda Alişan ve Burak Yörük Üstlenmekte, senaryosu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan tarafından kaleme alınmaktadır.

Seversin dizisinin konusu ise şöyle; Genç kızların peşinden koştuğu, herkesin düşlerini süsleyen romantik prens Tolga Tuna (Burak Yörük)  ile genç ve güzel Asya'nın (İlayda Alişan) aşkını seyirciye anlatacak. Birbirine deli gibi aşık olan çiftin arasında yaşanan romantik ve krizli anlar, hayatın içinde olan durumlar ve komik olaylar dizinin ana konuları arasında yer alacak.

Seversin dizisinin oyuncu kadrosunda ise  İlayda Alişan ve Burak Yörük başrolü paylaşırken, Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin gibi başarılı oyuncular yer alıyor.


Seversin 18. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Seversin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Eylül 2022, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Seversin yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Barış Erdoğan, İlker Arslan tarafından kaleme alınan, İlayda Alişan,Burak Yörük,Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur,Nihayet Şahin gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Seversin dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Seversin Oyuncuları

Yiğit Dikmen
Yiğit Dikmen
Zeynep Kankonde
Zeynep Kankonde