Servet Fragmanı

Çocuk Esirgeme Kurumu'nda büyüyenFerah Feza, 18 yaşını doldurduktan sonra ayakları üzerinde durmaya çalışmıştır. Ancak yıllar önce onu terkeden ailesinden kalan büyük mirastan habersizdir. Her ne kadar bilmese de çok zengin bir ailesi olmuştur. Öylesine bir servete sahip olup bunun peşinden gitmek isteyen Ferah ve Can, zor bir sınav içerisindedirler. Can, yanlarında büyüdüğü Fettah ailesine karşı borçlu hissettiği için Ferah'a olan aşkından vazgeçmeyi düşünür. Ama bu pek kolay olmayacaktır. Can'ın Ferah'a olan ilgisini farkeden Yener Fettah, Ferah'ın ilk fırsatta öldürülmesi için adamlarına emir verir. Can ile Ferah'ın zorlu mücadelesi onları dahada birbirine bağlayacaktır.

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Servet dizisi yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Yusuf Çim ve Bahar Şahin'in bulunduğu dizinin yapımcılığını Müge Turallı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel üstleniyor.

Oldukça geniş bir kadroya sahip olan Servet dizisinde, Yusuf Çim, Bahar Şahin,  Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi başarılı isimler yer alıyor.

Servet dizisi Karakterleri

Can Yiğit (Yusuf Çim); Kudret için değerini kimseyle kıyaslayamayacağı Can, onu evladı gibi görür ve şirkette hatrı sayılır bir kişi yapar. Ancak Can, Fettah ailesinin damadı olmaya hazırlanırken bir anda karşısına çıkan Ferah'a aşık olur. Fettah ailesine karşı kendisini borçlu hisseden Can, kendisini Ferah'a karşı duygularından da alıkoyamaz.

Ferah Feza (Bahar Şahin); Çocuk Esirgeme Kurumu'nda yetişen Ferah, henüz onu terkeden ailesinden kalan büyük mirastan habersizdir.

Korkmaz (Baran Bölükbaşı); Ferah'ın yetiştirme yurdundan arkadaşı Korkmaz, her zaman Ferah'ın destekçisidir.

Kudret Fettah (Ali Sürmeli); Pek güvenilir bir yanı olmayan iş adamı Kudret Fettah, kimliğini pek belli etmez.

Hande Fettah (Cemre Gümeli); Kudret Fettah'ın kızı Hande, Can ile nişanlıdır. Onu kaybetmemek için herşeyi göze alabilecek kişiliktedir.

Belkıs Fettah (Arsen Gürzap); Kudret Fettah'ın eşi Belkıs, aynı zamanda Fettah ailesinin yöneticisidir.

Cafi (Bekir Çiçekdemir); Masumiyeti yüzünden belli olan Cafi, Gönül'ü deli gibi sevmektedir.

Narin (Miray Akay); Çocuk yetiştirme yurdunda Ferah'ın yanında büyüyen Narin, oldukça güleç bir kızdır.

Sevim (Tülay Günal); Ferah'ın yaşamasına katkıda bulunan Sevim aynı zamanda Kudret'in herşeini bilir.

Yener Fettah (Kanbolat Görkem Arslan); Para için ailesini bile yoksayabilecek kişilikteki Yener, Kudret'in oğludur.

Duru Fettah (AliciaKapudağ); Yener Fettah'ın kızı Duru, zeki kişiliğinin yanı sıra insanlar tarafından pek hoş görülmeyen bir tarzı vardır.

Servet Oyuncuları

Servet . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emir Khalilzadeh
Yapım
2018 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Servet Son Bölüm Fragmanı

1