Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm Fragmanı

Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şenol Sönmez
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
04 Ağustos Perşembe
Oyuncular
Ekin Mert Daymaz, Sevda Erginci, Mehtap Bayri, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Gökçe Akyıldız (Deren, Elçin Afacan, Berke Üsdiken, Ali Öner (Mete, Emre Taşkıran

Bu fragman 1.271 kez izlendi.

Seni Kalbime Sakladım Konusu

Seni Kalbime Sakladım, Sev Yapım' tarafından TRT 1 için hazırlanan, başrollerini Ekin Mert Daymaz ve Sevda Erginci'nin paylaştığı romantik komedi türündeki televizyon dizisidir.

30 Haziran 2022 Perşembe günü ilk bölümüyle ekrana gelen dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Akyıldız, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Evren Duyal, Osman Alkuş, Gülseren Gürtunca, Taruk Ündüz, Berke Üsdiken, Ali Öner, Emre Taşkıran ve Derda Yasin Yanal gibi tecrübeli oyuncular yer almaktadır.

Konusunu Burcu Yılmaz ve Pınar Kaya'nın kaleme aldığı Seni Kalbime Sakladım dizisi, birbirinden tamamen bağımsız ve farklı iki karaktere sahip olan Zeynep ve Civanmert'in aşk hikayesini anlatıyor.

Dizinin çekimleri İstanbul'un çeşitli ilçelerinde gerçekleşmektedir.


Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm Özeti


TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Seni Kalbime Sakladım 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Ağustos 2022, Perşembe akşamı yayınlanacak. Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Burcu Yılmaz, Pınar Kaya tarafından kaleme alınan, Ekin Mert Daymaz,Sevda Erginci,Mehtap Bayri,Osman Alkaş,Gülseren Gürtunca,Gökçe Akyıldız (Deren,Elçin Afacan,Berke Üsdiken,Ali Öner (Mete,Emre Taşkıran gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Seni Kalbime Sakladım dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Seni Kalbime Sakladım Oyuncuları

Mehtap Bayri
Mehtap Bayri
Sevda Erginci
Sevda Erginci
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Tozluyaka 15. Bölüm Tozluyaka 15. Bölüm
291 kez izlendi.
Yargı 38. Bölüm Yargı 38. Bölüm
413 kez izlendi.
Duy Beni 14. Bölüm Duy Beni 14. Bölüm
278 kez izlendi.
Kardeşlerim 62. Bölüm Kardeşlerim 62. Bölüm
826 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 19. Bölüm Kasaba Doktoru 19. Bölüm
959 kez izlendi.
Yalı Çapkını  3. Bölüm Yalı Çapkını 3. Bölüm
1.490 kez izlendi.
Hayat Bugün 1. Bölüm Hayat Bugün 1. Bölüm
1.742 kez izlendi.
Seversin 19. Bölüm Seversin 19. Bölüm
577 kez izlendi.