Seni Çok Bekledim Fragmanı

"Masal Tadında Aşk" sloganıyla tanıtılan Seni Çok Bekledim dizisi DNZ Yapım tarafından Star TV için hazırlanıyor. Senaryosu başrolünde yer alan Özcan Deniz tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Sahin Altuğ üstleniyor. 

Seni Çok Bekledim Konusu Ne?

Gerçek yaşanmış bir hayat hikayesiden uyarlanan dizinin konusu ise şöyle; 1992 yılında yaşanan büyük depremde Kadir (Özcan Deniz) henüz 17 yaşındayken gözlerini korkunç bir manzaraya açar. Depremde babasını kaybetmiş ve öldü zannedilerek gömülmek üzereyken hayata tekrar tutunmaya çalışır. Babasının ölümünün ardından annesi başka bir adamla evlenmiş ve Kadir için hayat daha da zorlaşmıştır. Babasız büyüyen Kadir yaşadığı tüm felaketlere rağmen ayakta dimdik durmayı başarmış güçlü bir işadamı olmayı başarmıştır.

Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ve Kadir'in yolu hiç beklemedikleri bir anda büyük bir rastlantıyla kesişir ve hiç beklemedikleri anda hayat onları bir araya getirir. Kadir'in ilgisinin farkında olan ve evlilik hazırlığında olan Ayliz ne kadar korksa da yaşanacakların önüne geçemez.

Bu rastlantılar büyük bir aşka dönüşürken Ayliz ve Kadir'in aile sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Tüm yaşananlara rağmen Kadir ve Ayliz aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kimler?

Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu başrolleri paylaşırken, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncularda rol alıyor.

Seni Çok Bekledim Oyuncuları

Seni Çok Bekledim . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şahin Altuğ
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Seni Çok Bekledim Son Bölüm Fragmanı

1 2 »