Seni Çok Bekledim 13. Bölüm Fragmanı

Seni Çok Bekledim 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şahin Altuğ
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
28 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz, Damla Makar, Yıldız Kültür

Bu fragman 1.750 kez izlendi.

Seni Çok Bekledim Konusu

"Masal Tadında Aşk" sloganıyla tanıtılan Seni Çok Bekledim dizisi DNZ Yapım tarafından Star TV için hazırlanıyor. Senaryosu başrolünde yer alan Özcan Deniz tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Sahin Altuğ üstleniyor. 

Seni Çok Bekledim Konusu Ne?

Gerçek yaşanmış bir hayat hikayesiden uyarlanan dizinin konusu ise şöyle; 1992 yılında yaşanan büyük depremde Kadir (Özcan Deniz) henüz 17 yaşındayken gözlerini korkunç bir manzaraya açar. Depremde babasını kaybetmiş ve öldü zannedilerek gömülmek üzereyken hayata tekrar tutunmaya çalışır. Babasının ölümünün ardından annesi başka bir adamla evlenmiş ve Kadir için hayat daha da zorlaşmıştır. Babasız büyüyen Kadir yaşadığı tüm felaketlere rağmen ayakta dimdik durmayı başarmış güçlü bir işadamı olmayı başarmıştır.

Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ve Kadir'in yolu hiç beklemedikleri bir anda büyük bir rastlantıyla kesişir ve hiç beklemedikleri anda hayat onları bir araya getirir. Kadir'in ilgisinin farkında olan ve evlilik hazırlığında olan Ayliz ne kadar korksa da yaşanacakların önüne geçemez.

Bu rastlantılar büyük bir aşka dönüşürken Ayliz ve Kadir'in aile sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Tüm yaşananlara rağmen Kadir ve Ayliz aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Seni Çok Bekledim Oyuncuları Kimler?

Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu başrolleri paylaşırken, Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncularda rol alıyor.


Seni Çok Bekledim 13. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Seni Çok Bekledim 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Nisan 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Özcan Deniz tarafından kaleme alınan, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz,Damla Makar ,Yıldız Kültür gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Seni Çok Bekledim dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Seni Çok Bekledim Oyuncuları

Yıldız Kültür
Yıldız Kültür
Lila Gürmen
Lila Gürmen
Mehmet Ulay
Mehmet Ulay
Ali İpin
Ali İpin
Durul Bazan
Durul Bazan
Türkü Turan
Türkü Turan
Mustafa Uğurlu
Mustafa Uğurlu
Selen Domaç
Selen Domaç
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
 
244 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
 
436 kez izlendi.
Kefaret 32. Bölüm Kefaret32. Bölüm
 
235 kez izlendi.
Menajerimi Ara 43. Bölüm Menajerimi Ara43. Bölüm
 
207 kez izlendi.
Barbaroslar 1. Bölüm Barbaroslar1. Bölüm
 
1.860 kez izlendi.
Baş Belası 2. Bölüm Baş Belası2. Bölüm
 
1.488 kez izlendi.
Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
 
1.989 kez izlendi.
Cam Tavanlar 3. Bölüm Cam Tavanlar3. Bölüm
 
2.502 kez izlendi.