Senden Daha Güzel Fragmanı

Senden Daha Güzel; Fox TV'de 7 Haziran 2022 Salı günü ilk bölümüyle ekrana gelen romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. Yaz dizisi olarak izleyiciyle buluşan Senden Daha Güzel dizisinin yapımını Gold Film, yapımcılığını ise Faruk Turgut üstlenmektedir. Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik'in paylaştığı dizinin senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınırken, yönetmen koltuğunda ise Deniz Koloş yer almaktadır.

Senden Daha Güzel dizisinde, Antepli bir kadın doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik cerrahının hikayesi anlatılıyor. Dizide Antep'ten İstanbul'a gelen kadın doktor ile estetik cerrahın yollarının kesişmesiyle aralarında bir çekim gücü, anlaşamama, inatlaşma ama her şeye rağmen bir aşkın var olması konuları ele alınıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Cemre Baysel ve Burak Çelik dışında Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Senden Daha Güzel Oyuncuları

Senden Daha Güzel . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Koloş
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox TV

Senden Daha Güzel Son Bölüm Fragmanı

1 2 »