Senden Daha Güzel 4. Bölüm Fragmanı

Senden Daha Güzel 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Koloş
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
28 Haziran Salı
Oyuncular
Cemre Baysel, Burak Çelik, Cem Kurtoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu, Merve Şen, Bahar Süer, Yunus Eski, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Mehmet Cihan Ercan, Aziz Caner İnan, Sena Çakır da

Bu fragman 1.641 kez izlendi.

Senden Daha Güzel Konusu

Senden Daha Güzel; Fox TV'de 7 Haziran 2022 Salı günü ilk bölümüyle ekrana gelen romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. Yaz dizisi olarak izleyiciyle buluşan Senden Daha Güzel dizisinin yapımını Gold Film, yapımcılığını ise Faruk Turgut üstlenmektedir. Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik'in paylaştığı dizinin senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınırken, yönetmen koltuğunda ise Deniz Koloş yer almaktadır.

Senden Daha Güzel dizisinde, Antepli bir kadın doktor ile İstanbullu ünlü bir estetik cerrahının hikayesi anlatılıyor. Dizide Antep'ten İstanbul'a gelen kadın doktor ile estetik cerrahın yollarının kesişmesiyle aralarında bir çekim gücü, anlaşamama, inatlaşma ama her şeye rağmen bir aşkın var olması konuları ele alınıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Cemre Baysel ve Burak Çelik dışında Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.


Senden Daha Güzel 4. Bölüm Özeti


Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Senden Daha Güzel 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Haziran 2022, Salı akşamı yayınlanacak. Senden Daha Güzel yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan, Cemre Baysel,Burak Çelik,Cem Kurtoğlu,Ebru Cündübeyoğlu,Sevinç Erbulak,Berat Yenilmez,Ozan Kaya Oktu,Beril Kolcu,Merve Şen,Bahar Süer,Yunus Eski,Tuğçe Kumral,Anıl Çelik,Mehmet Cihan Ercan,Aziz Caner İnan,Sena Çakır da gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Senden Daha Güzel dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Senden Daha Güzel Oyuncuları

Cem Kurtoğlu
Cem Kurtoğlu
Ebru Cündübeyoğlu
Ebru Cündübeyoğlu
Anıl Çelik
Anıl Çelik
Mehmet Cihan Ercan
Mehmet Cihan Ercan
Berat Yenilmez
Berat Yenilmez
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Balkan Ninnisi 3. Bölüm Balkan Ninnisi 3. Bölüm
336 kez izlendi.
Tozluyaka 2. Bölüm Tozluyaka 2. Bölüm
710 kez izlendi.
Sevmek Zamanı 3. Bölüm Sevmek Zamanı 3. Bölüm
703 kez izlendi.
Gül Masalı 3. Bölüm Gül Masalı 3. Bölüm
1.055 kez izlendi.
Gizli Saklı 4. Bölüm Gizli Saklı 4. Bölüm
986 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 13. Bölüm Kasaba Doktoru 13. Bölüm
918 kez izlendi.
İçimizdeki Ateş 2. Bölüm İçimizdeki Ateş 2. Bölüm
2.039 kez izlendi.
Kara Tahta 11. Bölüm Kara Tahta 11. Bölüm
1.081 kez izlendi.