Sen Çal Kapımı Fragmanı

Mf yapım tarafından Romantik komedi türünde yapılan Sen Çal Kapımı iddiali bir kadro ile Temmuz ayına giriş yapıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan bulunan dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, ÇAğrı Çıtanak,  Sitare Akbaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri İstanbulda gerçekleştiriliyor. İlk bölümü ile 8 temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle, 

Eda onu hayata bağlayan en tutukulu şey olan okumak için çok çaba harcamıştır. Yurtdışında eğitim almak için burs bile bulmuştur. Herşey yolunda giderken edanın yurt dışı bursu bir anda kesilir. Okuması için tek olanak olan bursu veren kişinin karşısına çıkar. İş adamı Serkan Bolat. Serkan ise Eda'nın bursunu geri vermek için tek bir şart talep eder. 2 ay kendisi ile nişanlı kalması. Eda ilk başta böyle basit bir oyuna girmeyeceğini dile getirsede şartlar değişir. Serkan ile nişanlı gibi davranmaya başladıklarında hayatlarında doğru bildikleri herşeyi yeniden ve beraber yaşamaya başlarlar. Aşkı da. 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSU

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Eda anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, hayata kaybettikleri ile değil kazanacaklarını düşünerek tutunmuş, modern ve bir okadar da şahsına münhasır bir genç kızdır. Hayallerini okumak üzerine kurmuş, ömrünün çiçeğe böceğe doğaya ayırmış tatlı ve güzeller güzelidir. 

Serkan Bolat (Kerem Bursin)

Serkan babasının holdingini devraldıktan sonra ismini başarıdan başarıya yazdırmış, hayattaki tek korkusu kaybetmek olan ve bunun için gönlünde sadece işe yer açan bir işaddımıdır. Acımasız ve güçlüdür. Fakat bir gün acımasızca davrandığı edan karşısına çıkıp onu altüst edene kadar. 

Aydan Bolat ( Neslihan Yeldan)

Aydan hanım Serkan Bolat'ın annesidir. Eşi ile kaçarak evlenmiş fakat parçalanmış evlilikle sonuçlanan hayatında oğlu Serkan'a canını adamıştır. Soylu bir aileden gelmesi onu stiline düşkün hale getirmiştir. Eşi ile ayrıldıktan sonra kontrol bağımlısı olmuş ve agorafobisi yüzünden sosyeteye şöförü ile uzaktan karışmak zorunda kalır. 

 

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Sen Çal Kapımı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ender Mıhlar
Yapım
2020 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Sen Çal Kapımı Son Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Sen Çal Kapımı41. Bölüm
2.943 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm Sen Çal Kapımı40. Bölüm
3.941 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm Sen Çal Kapımı38. Bölüm
1.498 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 37. Bölüm Sen Çal Kapımı37. Bölüm
1.807 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 36. Bölüm Sen Çal Kapımı36. Bölüm
2.021 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 35. Bölüm Sen Çal Kapımı35. Bölüm
2.736 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 34. Bölüm Sen Çal Kapımı34. Bölüm
2.507 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm Sen Çal Kapımı33. Bölüm
2.778 kez izlendi.
Macera
Sen Çal Kapımı 32. Bölüm Sen Çal Kapımı32. Bölüm
2.836 kez izlendi.
Macera
1 2 3 4 5 »