Sen Çal Kapımı 5. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 3 oy verildi

Sen Çal Kapımı 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ender Mıhlar
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
12 Ağustos Çarşamba
Oyuncular
Hande Erçel, Kerem Bürsin

Bu fragman 4.568 kez izlendi.

Sen Çal Kapımı Konusu

Mf yapım tarafından Romantik komedi türünde yapılan Sen Çal Kapımı iddiali bir kadro ile Temmuz ayına giriş yapıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan bulunan dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, ÇAğrı Çıtanak,  Sitare Akbaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri İstanbulda gerçekleştiriliyor. İlk bölümü ile 8 temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle, 

Eda onu hayata bağlayan en tutukulu şey olan okumak için çok çaba harcamıştır. Yurtdışında eğitim almak için burs bile bulmuştur. Herşey yolunda giderken edanın yurt dışı bursu bir anda kesilir. Okuması için tek olanak olan bursu veren kişinin karşısına çıkar. İş adamı Serkan Bolat. Serkan ise Eda'nın bursunu geri vermek için tek bir şart talep eder. 2 ay kendisi ile nişanlı kalması. Eda ilk başta böyle basit bir oyuna girmeyeceğini dile getirsede şartlar değişir. Serkan ile nişanlı gibi davranmaya başladıklarında hayatlarında doğru bildikleri herşeyi yeniden ve beraber yaşamaya başlarlar. Aşkı da. 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSU

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Eda anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, hayata kaybettikleri ile değil kazanacaklarını düşünerek tutunmuş, modern ve bir okadar da şahsına münhasır bir genç kızdır. Hayallerini okumak üzerine kurmuş, ömrünün çiçeğe böceğe doğaya ayırmış tatlı ve güzeller güzelidir. 

Serkan Bolat (Kerem Bursin)

Serkan babasının holdingini devraldıktan sonra ismini başarıdan başarıya yazdırmış, hayattaki tek korkusu kaybetmek olan ve bunun için gönlünde sadece işe yer açan bir işaddımıdır. Acımasız ve güçlüdür. Fakat bir gün acımasızca davrandığı edan karşısına çıkıp onu altüst edene kadar. 

Aydan Bolat ( Neslihan Yeldan)

Aydan hanım Serkan Bolat'ın annesidir. Eşi ile kaçarak evlenmiş fakat parçalanmış evlilikle sonuçlanan hayatında oğlu Serkan'a canını adamıştır. Soylu bir aileden gelmesi onu stiline düşkün hale getirmiştir. Eşi ile ayrıldıktan sonra kontrol bağımlısı olmuş ve agorafobisi yüzünden sosyeteye şöförü ile uzaktan karışmak zorunda kalır. 

 


Sen Çal Kapımı 5. Bölüm Özeti


Sen Çal Kapımı, yeni bölümü ile 12 Ağustos Çarşamba 2020 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Sen Çal Kapımı Görüntüler

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Hande Erçel
Hande Erçel
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Hercai 40. Bölüm Hercai40. Bölüm puan 5
973 kez izlendi.
Arka Sokaklar 558. Bölüm Arka Sokaklar558. Bölüm puan 5
232 kez izlendi.
Kırmızı Oda 4. Bölüm Kırmızı Oda4. Bölüm puan 5
668 kez izlendi.
Babil 13. Bölüm Babil13. Bölüm puan 5
478 kez izlendi.
Bay Yanlıs 13. Bölüm Bay Yanlıs13. Bölüm puan 3
687 kez izlendi.
Yeni Hayat 4. Bölüm Yeni Hayat4. Bölüm puan 5
1.315 kez izlendi.
Mucize Doktor  30. Bölüm Mucize Doktor 30. Bölüm puan 5
1.537 kez izlendi.
Kimsesizler 1. Bölüm Kimsesizler1. Bölüm puan 5
1.527 kez izlendi.
Benim Adım Melek 32. Bölüm Benim Adım Melek32. Bölüm puan 5
2.131 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 11. Bölüm Sen Çal Kapımı11. Bölüm puan 3
3.095 kez izlendi.