Sen Çal Kapımı 13. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ender Mıhlar
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
06 Ekim Çarşamba
Oyuncular
Hande Erçel, Kerem Bursin

Bu fragman 4.889 kez izlendi.

Sen Çal Kapımı Konusu

Mf yapım tarafından Romantik komedi türünde yapılan Sen Çal Kapımı iddiali bir kadro ile Temmuz ayına giriş yapıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan bulunan dizinin senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu kaleme alıyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, ÇAğrı Çıtanak,  Sitare Akbaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri İstanbulda gerçekleştiriliyor. İlk bölümü ile 8 temmuz 2020 Çarşamba günü yayınlanmaya hazırlanan dizinin konusu ise şöyle, 

Eda onu hayata bağlayan en tutukulu şey olan okumak için çok çaba harcamıştır. Yurtdışında eğitim almak için burs bile bulmuştur. Herşey yolunda giderken edanın yurt dışı bursu bir anda kesilir. Okuması için tek olanak olan bursu veren kişinin karşısına çıkar. İş adamı Serkan Bolat. Serkan ise Eda'nın bursunu geri vermek için tek bir şart talep eder. 2 ay kendisi ile nişanlı kalması. Eda ilk başta böyle basit bir oyuna girmeyeceğini dile getirsede şartlar değişir. Serkan ile nişanlı gibi davranmaya başladıklarında hayatlarında doğru bildikleri herşeyi yeniden ve beraber yaşamaya başlarlar. Aşkı da. 

SEN ÇAL KAPIMI OYUNCU KADROSU

Eda Yıldız (Hande Erçel)

Eda anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, hayata kaybettikleri ile değil kazanacaklarını düşünerek tutunmuş, modern ve bir okadar da şahsına münhasır bir genç kızdır. Hayallerini okumak üzerine kurmuş, ömrünün çiçeğe böceğe doğaya ayırmış tatlı ve güzeller güzelidir. 

Serkan Bolat (Kerem Bursin)

Serkan babasının holdingini devraldıktan sonra ismini başarıdan başarıya yazdırmış, hayattaki tek korkusu kaybetmek olan ve bunun için gönlünde sadece işe yer açan bir işaddımıdır. Acımasız ve güçlüdür. Fakat bir gün acımasızca davrandığı edan karşısına çıkıp onu altüst edene kadar. 

Aydan Bolat ( Neslihan Yeldan)

Aydan hanım Serkan Bolat'ın annesidir. Eşi ile kaçarak evlenmiş fakat parçalanmış evlilikle sonuçlanan hayatında oğlu Serkan'a canını adamıştır. Soylu bir aileden gelmesi onu stiline düşkün hale getirmiştir. Eşi ile ayrıldıktan sonra kontrol bağımlısı olmuş ve agorafobisi yüzünden sosyeteye şöförü ile uzaktan karışmak zorunda kalır. 

 


Sen Çal Kapımı 13. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sen Çal Kapımı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 07 Ekim 2020, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan, Hande Erçel,Kerem Bursin gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sen Çal Kapımı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

Kerem Bursin
Kerem Bursin
Hande Erçel
Hande Erçel
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
217 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
123 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
953 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.019 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.798 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.113 kez izlendi.
İçimizden Biri 2. Bölüm İçimizden Biri2. Bölüm
 
1.895 kez izlendi.
Kardeşlerim 20. Bölüm Kardeşlerim20. Bölüm
 
2.188 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 13. Bölüm Aşk Mantık İntikam13. Bölüm
 
3.614 kez izlendi.
Son Yaz 22. Bölüm Son Yaz22. Bölüm
 
2.033 kez izlendi.