Sefirin Kızı 50. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 50. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emre Kabakuşak
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Nisan Salı
Oyuncular
Engin Akyürek, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Erhan Alpay, Tuba Büyüküstün

Bu fragman 1.943 kez izlendi.

Sefirin Kızı Konusu

Q3 Medya ve NGM Medyanın ortak yapımı olarak 2020'nin ilk günlerinde  ekranlara  gelecek Sefirin Kızı dizisinin çekimleri başladı. Yönetenliğini en son Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer alan Emre Kabakuşak'ın gerçekleştirdiği öğrenilirken, senaryosunu yine Sen Anlat Karadeniz'in ekibinden Ayşe Ferda Eryılmaz ve beraberinde Nehir Erdem kaleme alıyor. 

Muğla'da çekimlere başlanan dizinin bir ege dizisi olacağı söylensede sonraki bölümlerde çekimlerin İstanbul'a sarkacağı bilinmekte. 

Sefir Çok Gaddar, kızına çocukluğundan beri iyi bir baba olamamış hayırsızın tekidir.  Kızı Nare Sancar'a aşık olur. İmkansız aşkların kaçınılmazı kaçarak evlenme onlar için de çıkış yolu olmuştur. Birlikte kaçarak düğün hazırlığı yaptıkları sırada, Nare elini kana bulamak zorunda kalır. Büyük aşkın üzerine kan lekesi sürülünce olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. 

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU

Sefir (Erdal Küçükkömürcü)

Sefir, Çok sinirli, aksi ve sevgisiz bir babadır. İlk eşinden olan Nare'ye düşmen gibi davranırken diğer eşinden olan kızını prenses gibi davranır. 

Nare ( Neslihan Atagül Doğulu)

Nare, Annesiniş kaybetmiş zor çocukluk geçirmiş olgun bir kızdır.  Sancak'a aşık olur. Duygularının karşılıklı olduğunu öğrendiğinde beraber kaçarlar. Evlenecekleri gün Nare'nin eline bulaşan kan aşklarının arasına girer. 

Sancak (Engin Akyürek)

Sancak, Nare'ye gözüne toz kaçsa dünyayı yıkacak kadar çok aşıktr. Fakat Nare'nin babası onlar için engeldir. Nare ile kaçarlar. Evlenmek üzere iken aşklarına Sefir'in gölgesi düşer. 


Sefirin Kızı 50. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sefirin Kızı 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Nisan 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz tarafından kaleme alınan, Engin Akyürek, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Erhan Alpay ,Tuba Büyüküstün gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sefirin Kızı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Sefirin Kızı Oyuncuları

Engin Akyürek
Engin Akyürek
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
 
252 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
 
452 kez izlendi.
Kefaret 32. Bölüm Kefaret32. Bölüm
 
244 kez izlendi.
Menajerimi Ara 43. Bölüm Menajerimi Ara43. Bölüm
 
216 kez izlendi.
Barbaroslar 1. Bölüm Barbaroslar1. Bölüm
 
1.868 kez izlendi.
Baş Belası 2. Bölüm Baş Belası2. Bölüm
 
1.501 kez izlendi.
Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
 
1.992 kez izlendi.
Cam Tavanlar 3. Bölüm Cam Tavanlar3. Bölüm
 
2.511 kez izlendi.