Sefirin Kızı 49. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 49. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emre Kabakuşak
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
19 Nisan Pazartesi
Oyuncular
Engin Akyürek, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Erhan Alpay, Tuba Büyüküstün

Bu fragman 2.401 kez izlendi.

Sefirin Kızı Konusu

Q3 Medya ve NGM Medyanın ortak yapımı olarak 2020'nin ilk günlerinde  ekranlara  gelecek Sefirin Kızı dizisinin çekimleri başladı. Yönetenliğini en son Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer alan Emre Kabakuşak'ın gerçekleştirdiği öğrenilirken, senaryosunu yine Sen Anlat Karadeniz'in ekibinden Ayşe Ferda Eryılmaz ve beraberinde Nehir Erdem kaleme alıyor. 

Muğla'da çekimlere başlanan dizinin bir ege dizisi olacağı söylensede sonraki bölümlerde çekimlerin İstanbul'a sarkacağı bilinmekte. 

Sefir Çok Gaddar, kızına çocukluğundan beri iyi bir baba olamamış hayırsızın tekidir.  Kızı Nare Sancar'a aşık olur. İmkansız aşkların kaçınılmazı kaçarak evlenme onlar için de çıkış yolu olmuştur. Birlikte kaçarak düğün hazırlığı yaptıkları sırada, Nare elini kana bulamak zorunda kalır. Büyük aşkın üzerine kan lekesi sürülünce olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. 

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU

Sefir (Erdal Küçükkömürcü)

Sefir, Çok sinirli, aksi ve sevgisiz bir babadır. İlk eşinden olan Nare'ye düşmen gibi davranırken diğer eşinden olan kızını prenses gibi davranır. 

Nare ( Neslihan Atagül Doğulu)

Nare, Annesiniş kaybetmiş zor çocukluk geçirmiş olgun bir kızdır.  Sancak'a aşık olur. Duygularının karşılıklı olduğunu öğrendiğinde beraber kaçarlar. Evlenecekleri gün Nare'nin eline bulaşan kan aşklarının arasına girer. 

Sancak (Engin Akyürek)

Sancak, Nare'ye gözüne toz kaçsa dünyayı yıkacak kadar çok aşıktr. Fakat Nare'nin babası onlar için engeldir. Nare ile kaçarlar. Evlenmek üzere iken aşklarına Sefir'in gölgesi düşer. 


Sefirin Kızı 49. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sefirin Kızı 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Nisan 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz tarafından kaleme alınan, Engin Akyürek, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Erhan Alpay ,Tuba Büyüküstün gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sefirin Kızı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Sefirin Kızı Oyuncuları

Engin Akyürek
Engin Akyürek
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kırmızı Oda 37. Bölüm Kırmızı Oda37. Bölüm
 
540 kez izlendi.
Mucize Doktor  62. Bölüm Mucize Doktor 62. Bölüm
 
401 kez izlendi.
Kefaret 26. Bölüm Kefaret26. Bölüm
 
999 kez izlendi.
Sadakatsiz 29. Bölüm Sadakatsiz29. Bölüm
 
1.448 kez izlendi.
Kardeşlerim 13. Bölüm Kardeşlerim13. Bölüm
 
2.105 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 96. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova96. Bölüm
 
1.919 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Masumlar Apartmanı33. Bölüm
 
1.460 kez izlendi.
Akıncı 20. Bölüm Akıncı20. Bölüm
 
1.093 kez izlendi.