Savaşçı Fragmanı

Fox Tv ekranlarının başarılı dizisi Savaşçı, ülkenin refahı için görevlendirilmiş cesur askerlerin hikayesi anlatılmaktadır. Dizi, Bordo Berelilerden oluşan oldukça başarılı bir timi konu edinmiştir. Çoğu diziden farklı bir yapıma sahip olan Savaşçı dizisi, canları pahasına savaşan askerlerin yaşamını ele almaktadır. Ülkemizin gururu, ailelerinin can parçaları, askerlerimiz canlarını ortaya koyarak topraklarımıza sahip çıkacak. Savaşçı dizisi, her Pazar saat 20:00'da FOX Tv ekranlarında!

Başrollerinde Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un bulunduğu Savaşçı dizisinde Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz),Fırat Albayram (Üsteğmen Serdar Türkmen),Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Alican Albayrak (Teğmen Murat Gündoğdu), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Hakan Dinçkol (Başçavuş Turan Hüseyinoğlu), Nazan Diper (Selver Bozok), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Onur Özaydın (Kubilay Ketenci), Zeynep Elçin (Yıldız Bozok), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kırlangıç), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat), Zeki Ocak (Sami Çelik), Münire Apaydın (Handan Hemşire), Ali Tarık Fındık (Uzman Çavuş İlyas Karaca), Necmettin Çobanoğlu (Necati Türkmen), Atakan Işıktutan (Üsteğmen Muhabere ), Serhat Nalbantoğlu (General), Yıldırım Gücük (Ruhi), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay) gibi isimler yer almaktadır.

Savaşçı dizisi karakterleri

Yüzbaşı Kağan Bozok (Berk Oktay); Kağan Bozok, görev timinin komutanıdır. Cesur ve inatlı kişiliğiyle tanınan Yüzbaşı Kağan Bozok, asla geri çekilmeyi sevmez.

Aslı Özkaynak (Yıldız Çağrı Atiksoy); Ülkesini, tesadüfen karaşılaştığı Kağan ile birlikte yeniden tanımaya başlar. Aslında Yardımcı Doçent Doktor olan Yıldız, Tv programlarına da çıkar. 

Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz); Eşini 90'lı yıllarda teröristler tarafından öldürülmesi sonucunda kaybeden Albay Halil İbrahim Kopuz için askerlik dışında başka bir hayat yoktur. 

Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat (Burç Kümbetlioğlu); Vatan sevdasına eşi Hatice'yi bile gözü görmeyen Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat, gözünü bile kırpmadan görevine geri dönmeyi kabul eder.

Üsteğmen Serdar Türkmen (Fırat Albayram); Kuzey Irak'ta işkence gören Üsteğmen Serdar Türkmen bir an olsun yılmadı. Görev arkadaşlarının onu kurtaracağını bilen Serdar için büyük mücadele verildi.

 

Savaşçı Oyuncuları

Savaşçı . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Volkan Kocatürk
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Savaşçı Son Bölüm Fragmanı

Savaşçı 86. Bölüm Savaşçı86. Bölüm
1.365 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 85. Bölüm Savaşçı85. Bölüm
1.360 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 84. Bölüm Savaşçı84. Bölüm
1.070 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 83. Bölüm Savaşçı83. Bölüm
1.179 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 80. Bölüm Savaşçı80. Bölüm
1.246 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 78. Bölüm Savaşçı78. Bölüm
2.308 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 77. Bölüm Savaşçı77. Bölüm
1.032 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 62. Bölüm Savaşçı62. Bölüm
1.374 kez izlendi.
Macera
Savaşçı 60. Bölüm Savaşçı60. Bölüm
1.935 kez izlendi.
Macera
1 2 3 4 5 »