Sana Söz 6. Bölüm Fragmanı

Sana Söz 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Şenol Sönmez
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
07 Aralık Salı
Oyuncular
Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan, Serkan Altunorak, Emin Olcay, Ayçin İnci, Hivda Zizan Alp, Aslıhan Kapanşahin, Atakan Hoşgören

Bu fragman 1.087 kez izlendi.

Sana Söz Konusu

Sana Söz; O3 Medya'nın Star TV için hazırladığı televizyon dizisidir. Dram ve Aksiyon türündeki dizinin başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan paylaşmaktadır. Dizinin senaryosu Ali Erken Ersezer ve Sertaç Sayın tarafından kaleme alınırken yönetmenliğini ise Şenol Sönmez üstlenmektedir.

KONUSU

"Dünyanın adaletsiz ve acımasız düzenine karşı gelen Elif'le Ömer'in hikayesi..."

Elif ve Ömer düzene ayak uyduranların karşısında susmayı değil, mücadele etmeyi seçer. Katledilen, kaybolan ve hayatları ziyan edilen onlarca insanın sesi olmak için yüreklerini ortaya koyar ve mücadelenin baş kahramanı olurlar. İnandıkları yolda kendilerinden başka güvenebilecekleri hiç kimse yoktur. Hayatın onlara biçtiği rol savaşmaktır.

OYUNCULAR

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise Serkan Altunorak, Aslıhan Kapanşahin, Atakan Hoşgören, Ali Önsöz, Gökçe Yanardağ, Emin Olcay, Ayçin İnci, Hivda Zizan Alp ve Cansın Çekili gibi ünlü isimler de yer almaktadır.


Sana Söz 6. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sana Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 07 Aralık 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Sana Söz yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ali Erkan Ersezer, Sertaç Sayın tarafından kaleme alınan, Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan, Serkan Altunorak, Emin Olcay, Ayçin İnci, Hivda Zizan Alp, Aslıhan Kapanşahin,Atakan Hoşgören gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sana Söz dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Sana Söz Oyuncuları

Erkan Petekkaya
Erkan Petekkaya
Serkan Altunorak
Serkan Altunorak
Emin Olcay
Emin Olcay
Nehir Erdoğan
Nehir Erdoğan
Ayçin İnci
Ayçin İnci
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
391 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
464 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
880 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Masumlar Apartmanı54. Bölüm
 
637 kez izlendi.
Arka Sokaklar 612. Bölüm Arka Sokaklar612. Bölüm
 
476 kez izlendi.
Aziz 11. Bölüm Aziz11. Bölüm
 
1.383 kez izlendi.
Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Kaderimin Oyunu6. Bölüm
 
1.095 kez izlendi.