Sana Bir Sır Vereceğim Fragmanı

Yapımını SCOR Films yapımcılığını Selim Erkul ve Cem Ozan Çam'ın yaptığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisi FOX TV'den izleyicisine ulaşmıştır. Yönetmen koltuğunda oturan isim Cevriye Demir olurken dizinin senaryosunu Ethem Özışık yazmıştır. Daha önce televizyon ekranlarında görmeye alışkın olmadığımız bilim kurgu ve fantastik türündeki Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin kısa sayılabilecek bir ekran ömrü oldu. 5 Temmuz 2013 tarihinde başlayan dizi henüz 22. bölümündeyken 2 Şubat 2014 tarihinde final yaptı.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin oyuncu kadrosunda Murat Han, Esra Ronabar, Ekin Koç, Demet Özdemir, Deniz Özerman, Cengiz Tangör, Bora Cengiz, Dila Danışman, İpek Bağrıaçık Berk Canat, Burak Can, Metehan Sezer, Melih Can ve Dilşad Şimşek yer almıştır.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi konusu

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi özel güçlere sahip bir grup çocuk ve onlara göz kulak Mehmet ve Sevgi'yi konu almaktadır. Çocukların güçleri birçok düşmanın da peşlerinden gelmesine neden oluyor. Aylin'e ellerinden elektrik çıkarabilme, Ekin'e görünmez olabilme, Burak'a dokunduğu insana dönüşebilme, Gürcan'a nesneleri hareket ettirebilme ve Zeynep'e insanların zihnini okuyabilme gücü bahşedilmiştir. Bu güçleri kötüye kullanmak isteyenler bu gibi güçlere sahip çocukları toplamaktadır. Sevgi'nin yolu da kızının kaçırılmasından sonra bu çocuklarla yolu kesişmiştir. Mehmet ise oğlu Gürcan'ın özel güçlerini fark ettikten sonra oğlunu korumaya çalışırken diğerlerine rastlar. Mehmet ve Sevgi birbirlerini korumak adına herkesten gizlenerek çocukları da yanlarına alarak yeni bir eve taşınırlar. Komşularına da kendilerini çocukların anne ve babası olarak tanıtırlar. Sıradan insanlar gibi kamufle olan, okullarına giden çocuklar hayatlarına devam ederler. Çocukları korumak da Sevgi ve Mehmet'e kalıyor.

Sana Bir Sır Vereceğim karakterleri

Mehmet

Özel gücü olan bir grup çocuğun rol icabı olarak babasıdır. Aslında tek bir oğlu vardır o da Gürcan'dır. Oğlunun güçlerini fark edince hayatı değişecektir.

Sevgi

Kızı özel güçlere sahip olması yüzünden kötü niyetli insanlar tarafından kaçırılmıştır. Kızını aramak için giriştiği bu yolda diğer özel güçlü çocuklarla yolu kesişir.

Ekin

Görünmez olabilme gücüne sahiptir. Sokaklarda büyüyen Ekin, inatçı ve başının dikine giden yapıda bir insandır. Her şeyi kolay kolay kabul etmez.

Aylin

Ellerinden elektrik çıkarabilen Aylin bu gücü kontrol edemediği için eldiven takar. Utangaç olması nedeniyle pek fazla konuşmaz.

Gürcan

Gürcan zeki bir çocuktur. Eşyaları yerinden oynatabilen Gürcan, çabuk telaşlanması nedeniyle gücünü tam olarak kullanamaz.

Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncuları

Sana Bir Sır Vereceğim . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cevriye Demir
Yapım
2013 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm Fragmanı

1 2 »