Sakla Beni 4. Bölüm Fragmanı

Sakla Beni 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Nadim Güç
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
23 Kasım Perşembe
Oyuncular
Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Tamer Levent, Şenay Gürler, Sevinç Erbulak, Sera Tokdemir, Açelya Devrim Yılhan, Nilüfer Açıkalın, Gökşen Ateş, Ceyda Düvenci, Edip Saner, Sıla Korkmaz, Emine Umar

Bu fragman 189 kez izlendi.

Sakla Beni Konusu

Sakla Beni, ilk bölümü ile 2023 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Armağan Gülşahin tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç yer almaktadır. Duygusal türündeki dizi, Star Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Uraz Kaygılaroğlu bulunan Sakla Beni dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Tamer Levent, Şenay Gürler, Sevinç Erbulak, Sera Tokdemir, Açelya Devrim Yılhan, Nilüfer Açıkalın, Gökşen Ateş, Ceyda Düvenci, Edip Saner, Sıla Korkmaz ,Emine Umar gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Sakla Beni 4. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Sakla Beni 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 23 Kasım 2023, Perşembe akşamı yayınlanacak. Sakla Beni yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Armağan Gülşahin tarafından kaleme alınan, Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Tamer Levent, Şenay Gürler, Sevinç Erbulak, Sera Tokdemir, Açelya Devrim Yılhan, Nilüfer Açıkalın, Gökşen Ateş, Ceyda Düvenci, Edip Saner, Sıla Korkmaz ,Emine Umar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Sakla Beni dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Sakla Beni Oyuncuları

Ceyda Düvenci kimdir?
Ceyda Düvenci
Şenay Gürler kimdir?
Şenay Gürler
Sera Tokdemir kimdir?
Sera Tokdemir
Tamer Levent kimdir?
Tamer Levent
Uraz Kaygılaroğlu kimdir?
Uraz Kaygılaroğlu