Safir 13. Bölüm Fragmanı

Safir 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Semih Bağcı
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Kasım Pazartesi
Oyuncular
İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül, Can Bartu Aslan, Gizem Sevim, İpek Tuzcuoğlu, Müfit Kayacan, Erkan Bektaş, Sevda Baş, Selin Işık, Münir Can Cindoruk, Elçin Zehra İrem, Nur Yazar, Serdar Bordanacı

Bu fragman 278 kez izlendi.

Safir Konusu

Safir, NTC Medya'nın Atv için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. Başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül'ün paylaştığı dizinin senaryosu Burcu Över ve Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Semih Bağcı yer almaktadır.

SAFİR KONUSU

Yaman ve Feraye, çocukluktan beri sırrını kimseye açmadan gizledikleri derin bir aşkı birbirlerine bağlar. Ancak kavuşmalarına artık çok az bir zaman kalmıştır. Ailenin büyük oğlu Ateş'in eve dönüşü ve tüm Gülsoy ailesinin bir araya gelme planları, Yaman'ı cesaretlendirir. Artık Feraye ile olan aşklarını herkese açıklamaya hazırdır. Fakat peş peşe gelen beklenmedik olaylar, onların önündeki yolu karmaşık hale getirir. Bu olaylar, yeni ve zorlu engellerle doludur ve çiftin tüm çabaları boşa gider.

Birbirini izleyen bu beklenmedik gelişmeler, Yaman ve Feraye'nin karşılaştıkları zorlukları arttırır. Her adım, yeni bir çıkmazı ve umutsuzluğu beraberinde getirir. Bu deneyimler, ikisinin de anlaması için bir fırsat olur: "Kaderle mücadele etmeye çalıştıkça, kader de size karşı savaş açabilir."

Sonu gelmez bu sınavlar, Yaman ve Feraye'nin aşklarını ne kadar isteseler de, onları birbirlerine yaklaştırmak yerine uzaklaştırmaktadır. Artık ikisi de öğrenmiştir ki hayatta bazen her şey istedikleri gibi gitmez ve bazen kaderle savaşmak yerine onunla uyum içinde olmayı öğrenmek gerekir.

SAFİR KONUSU VE KARAKTERLERİ

OYUNCU KARAKTER
İLHAN ŞEN ATEŞ GÜLSOY
ÖZGE YAĞIZ FERAYE YILMAZ
BURAK BERKAY AKGÜL YAMAN GÜLSOY
İPEK TUZCUOĞLU GÜLFEM GÜLSOY

 


Safir 13. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Safir 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Kasım 2023, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Safir yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, İlhan Şen,Özge Yağız,Burak Berkay Akgül, Can Bartu Aslan, Gizem Sevim, İpek Tuzcuoğlu, Müfit Kayacan, Erkan Bektaş, Sevda Baş, Selin Işık, Münir Can Cindoruk, Elçin Zehra İrem, Nur Yazar,Serdar Bordanacı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Safir dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Safir Oyuncuları

İpek Tuzcuoğlu kimdir?
İpek Tuzcuoğlu
Erkan Bektaş kimdir?
Erkan Bektaş