Rüzgarın Kalbi Fragmanı

Reytinglerde ilk sırada olan Rüzgarın Kalbi dizisi, cumartesi gününden, pazartesi gününe alınması sonucu reytinglerde büyük düşüş yaşadı. Bu düşüşün sonucu dizi sadece 9 bölüm yayınlandı...

Rüzgarın Kalbi Dizisi Konusu

Sevdiği kadını trafik kazasında kaybeden Rüzgar, hayata küser ve anılarından uzaklaşıp, bir amaç bulmak için Bosna Hersek'e kaçar. Uzun süre ailesi ile irtibata geçmeyen Rüzgar, dayısının ve annesinin uzun uğraşları sonucu İstanbul'a geri döner. Bunun şerefine, Rüzgar adına bir aile yemeği düzenlenir. Fakat Rüzgar bu düzenlenen yemekten kimseye bir şey demeden kaçar. Taksiyle Foça'ya giden Rüzgar, nereye gittiğini pek önemsemez. Çocukluk aşkı ile evlenme planları kuran Zeynep, aldatıldığını öğrenir. Bunun üzerine Zeynep dedesinin çiftlik evine kaçarken Foça'da, Rüzgarın kaldığı klübenin önünde bayılır. Zeynep'in bayılması, Rüzgar ile kaderlerinin birleşmesine vesile olur...

Rüzgarın Kalbi Dizisi Oyuncuları

 

Burak Serdar Şanal (Rüzgar)

Varlıklı bir aileden gelen Rüzgar, aşık oluduğu kadınla evlenmek üzere iken, sevdiği  kadını trafik kazasında kaybeder. Bunun üzerine Rüzgar çözümü her şeyden kaçmakta bulur.

Deniz Baysal (Zeynep)

Kalp rahatsızlığı olan Zeynep, çocukluk arkadaşı olan Kutay'a aşkını ilan eder. Bunun üzerine Kutay boş durmayıp, Zeynep'e evlenme teklifi eder. Teklifi kabul edip güzel hayallere dalan Zeynep, Kutay'ın aldatması sonucu hayallerinin boş olduğunu anlar...

Funda Şirinkal (Neriman)

Zeynep'in annesi olan Neriman, çok fazla korumacıdır. Her ne kadar Zeynep'in üstüne çok fazla titresede, onun mutlu bir yuva kurmasını ister.

Cezmi Baskın (Muammer)

Yaşlı olmasına rağmen enerjik olan Muammer, hayattaki en değerli varlığı Zeynep'tir. Sürekli kendine iş çıkaran Muammer, kasabanın sevilen bir bireyidir.

Başak Daşman (Ayla)

Zeynep'e bir anne yarısı gibi davranan Ayla, tüm kasabalı erkekler tarafından sürekli evlenme tekliflerine mağrız kalmıştır. Hepsini reddeden Ayla, sadece sevdiği adamla kalbini paylaşmak ister.

Ahmet Saraçoğlu (Kemal)

Rüzgarın dayısı olan Kemal, gezik görmediği yer bırakmamıştır. Hemen hemen her konuda bilgisi olan Kemal, Ferhunde'nin eşidir.

Batuhan Begimgil (Kutay)

Hayatta sürekli kendini düşünen Kutay, Zeynep'in platonik aşığıdır.

Ebru Aykaç (Mualla)

Rahat bir hayat geçiren Mualla, saf olmasından ötürü evde yaşanan olaylardan en heç haberi olan kişidir...

Turgut Tunçalp (Erdem)

Kutay'ın babası olan Erdem, eski belediye başkanlığı yapmıştır. Başkanlık döneminde yolsuzluk yapan Erdem, tekstil fabrikasını batmanın eşiğine sürüklemiştir.

Müge Akyamaç (Vahide)

Rüzgarın annesi olan Vahide, soğukkanlı yapısı yüzünden Rüzgar ile sağlıklı iletişim kuramamıştır.

Mert Asker (Sadık)

Çiftlik işlerinin başı olan Sadık, Muammer'in çiftlikteki en güvenilir adamıdır. Sadık için Muammer ve ailesi her şeyden önde gelmektedir.

Mehmetcan Mincinozlu (Tekin)

Ailesinin en güvenilir bireyi olan Tekin, arazi alım satım işi yapmaktadır. Kuzeni Kutay ile beraber büyüyen Tekin, hiç bir zaman Kutay'ın ondan daha iyi bir hayat sürmesini kıskanmamıştır.

Özlem Mahmutoğlu (Başak)

Zeynep'in en yakın arkadaşı olan Başak, erkek gibi bir kızdır. Sıkıcı ve rutin işlerden sıkılan Başak, genellikle haraketli ve yenilikçi bir hayatı tercih eder.

Zeynep Elçin (Sibel)

Kasabada eczacı dükkanı olan Sibel, hayat enerjisi dolu bir kızdır. Ercümant'ın uzun süre peşinden koşması ardından ilişkileri başlamıştır.

Seçil Buket Akıncı (Hande)

Zeynep'in çocukluk arkadaşı olan Hande, tam bir temiz aile kızıdır. Romantizmi ön planda tutan Hande, Tekin'e sırılsıklam aşıktır.
 

Rüzgarın Kalbi Oyuncuları

Rüzgarın Kalbi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Filiz Gülmez
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Rüzgarın Kalbi Son Bölüm Fragmanı

1