Ruhun Duymaz 9. Bölüm Fragmanı

Ruhun Duymaz 9. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Aytaç Çiçek
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
23 Eylül Cumartesi
Oyuncular
Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru

Bu fragman 272 kez izlendi.

Ruhun Duymaz Konusu

Ruhun Duymaz, O3 Medya tarafından Fox için hazırlanan romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. 24 Temmuz 2023 tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelen dizinin yönetmeniğini Aytaç Çiçek üstlenirken, senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınmıştır. Dizinin başrollerini ise Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız paylaşmaktadır.

RUHUN DUYMAZ KONUSU

Ajan ve hırsız birbirine aşık olabilir mi?

Onur (Şükrü Özyıldız), işine sadık başarılı bir ajandır. Genç yaşında elde ettiği başarılarla daire başkanlığına terfi etmeye hak hazanmış istihbarat ajanıdır. Onur'un yeni görevi Türkiye'nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi olan Civan Koral(Tuğrul Tülek)'in yaptığı yasa dışı işleri ortaya çıkarmaktır. Bir suç örgütünün de Türkiye temsilciğini yapan Civan, Koral Mücevharat'ı yasa dışı para aklamak ve kirli işleri için paravan olarak kullanmaktadır.

Onur'un Civan'ın yaptığı işleri ortaya çıkarabilmesi için belgelere ihtiyacı vardır. Belgeleri evinde sakladığı düşünür ve Civan'ın evine girebilmek için kardeşi Hilal (Aslı Sümen)'i kullanma kararı alır ve kısa sürede onunla sevgili olmayı başarır. Artık ailenin içinden daha fazla bilgiye sahip olmayı başaran Onur, Civan'ın yurtdışına yerleşeceğini öğrenince hızlı davranması gerekir. Hilal'e evlenme teklifi eder.

Amacı evdeki kasaya ulaşıp, belgeleri ele geçirdikten sonra nişan gününde Civan'ı tutuklamaktır. Onur'un planında hiç olmayan bir olay gerçekleşir ve Hilal'in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) ile yolları kesişir. Ece, Onur'un ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışırken, Onur, Ece'nin tek amacının evdeki mücevherleri çalmak olduğunu anlar ve ikisinin de planları alt üst olur.

Birbirinden farklı iki karakter hiç istemeseler de işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu zorundalık yeni bir aşkın başlangıcı olacaktır.

RUHUN DUYMAZ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLER

OYUNCU  KARAKTER

Burcu Özberk

Ece Çetinel

Şükrü Özyıldız

Onur Karasu

Tuğrul Tülek

Civan Koral
Aslı Sümen

Hilal Koral

Şehsuvar Aktaş

Müfit

Zuhal Gencel

Handal Koral
Ülkü Duru

Ayla

 


Ruhun Duymaz 9. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ruhun Duymaz 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 23 Eylül 2023, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Ruhun Duymaz yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan, Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ruhun Duymaz dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ruhun Duymaz Oyuncuları

Tuğrul Tülek
Tuğrul Tülek
Ülkü Duru
Ülkü Duru
Şükrü Özyıldız
Şükrü Özyıldız
Burcu Özberk
Burcu Özberk