Ramo 39. Bölüm Fragmanı

Ramo 39. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yağız Alp Akaydın
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
09 Nisan Cuma
Oyuncular
Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner, Murat Yıldırım

Bu fragman 1.279 kez izlendi.

Ramo Konusu

Başrollerini Murat Yıldırım, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Sacide Taşaner, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ramo dizisi Show TV ekranlarında 14 Ocak  Salı seyircisi ile buluşacak. Yapımcılığını BKM Yapım'ın üstlendiği Ramo dizisinin senaryosunu Yılmaz Şahin yazarken, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın yer alıyor. Dizinin müziklerini bir zamanlar çukurova dizisinin  jeneriklerini hazırlayan Aytekin Ataş yapıyor. 

Ramo Adana'da yaşamaktadır. Adananın yoksul ve fazlaca sorunlu mahallesi olan Taşkapı mahallesinde yaşamaktadır. Ramo mert ve cesur bir adamdır. Tüm mahalle gibi oda dayatılmış mecburiyetle patronu Cengiz için ailesi ile birlikte mazot kaçakçcılığı yapar. CEngiz'in en piş işlerini Ramo ve ailesi yaptıkları halde ellerine geçen para karınlarını bile doyurmaz. Ramo ise artık bu gidişata dur der. İysan eder ve savaşı başlatır. Savaşı Cengizledir. Ancak Cengiz bu isyanın bedeli olarak Ramo'yu en zayıf yerinden vurur. Aşkından.

Ramo Oyuncu Kadrosu

Ramo (Murat Yıldırım)

Ramo yani gerçek adı ile Ramazan Çukurovalıdır. Merttir, cömerttir fakat boyun eğdiği patronu canına tak etmiştir. Ailesi ile Cezgiz için mazot kaçakçılığı yapar fakat bir gün isyan edip baş kaldırınca yaşam savaşı başlar. 

Sibel (Esra Bilgiç)

Sibel Ramo'nun sevdalı olduğu kızdır. Başarılı bir avukattır ve Ramo ile düşman ailelerin çocuklarıdır. 

Sabahat (Sacide Taşaner)

Ramo'nun annesidir. En az Ramo kadar cesur ve korkusuzdur. Oğlu için elinden gelse canını verir.

Boz (Görkem Sevindik)

Ramonun ailesinin büyüttüğü ve Ramo'nunda can dostudur. Küçük yaşta babasının annesini öldüreceğini fark ettiğinde babası öldürür. Suçu annesi üstlenir ve Boz'u Sabahat büyütür. Ramo'nun hayatında can dostu Ramo birde kalbinin söz geçiremediği Ramo'nun kız kardeşi Fatma vardır. 


Ramo 39. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ramo 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Nisan 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Ramo yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yılmaz Şahin tarafından kaleme alınan, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner,Murat Yıldırım gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ramo dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ramo Oyuncuları

Murat Yıldırım
Murat Yıldırım
Yiğit Özşener
Yiğit Özşener
İdil Fırat
İdil Fırat
İlker Aksum
İlker Aksum
Sacide Taşaner
Sacide Taşaner
Görkem Sevindik
Görkem Sevindik
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
271 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
511 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
359 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
255 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
459 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.345 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.462 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.286 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
892 kez izlendi.