Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı

Poyraz Karayel 57. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Levent İnanır
Yapım
2014 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Mayıs Çarşamba
Oyuncular
Fırat Çelik, Özkan Uğur, Hare Surel, İdil Fırat, Şebnem Hassanissonughi Kanbolat Görkem ARSLAN, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ataberk Mutlu, Ece Özdikici, İsmail Düvenci, Ali İl, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu

Bu fragman 16.642 kez izlendi.

Poyraz Karayel Konusu

Poyraz Karayel dizisi yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Osman Taşçı tarafından,  Senaristliği ise Ethem Özışık tarafından yapılmıştır. 

Dizinin başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, İdil Fırat, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Celil Nalkaçan, İsmail Düvenci, Gülçin Hatıhan var. 

POYRAZ KARAYEL KONUSU

Dizinin başrolü mesleğinden bir iftira yüzünden men edilmiş, sivil polis Poyraz Karayel, diziye de adını vermiştir. Poyraz eşi ile eşinin bağımlılıkları yüzünden ayrılmış, eşi de babası tarafından yurtdışına bağımlılık tedavisi için gönderilmiştir. Oğullarının velayeti annede olduğundan Poyraz'ın velayeti alması için eski amirine yalvarması gerekir. Amirinin de mesleğe dönmesi için bir şartı vardır. 

Mafya babasının evine girmeli ve mafyayı çökertmesi gereklidir. Baba içeri atılınca Poyraz da mesleğine geri gelecek böylece oğlunun velayetini alacaktır. Herşey tahmin ettiği gibi gider Poyraz eve girer. Babanın adamlarından biri olur. Ama hiç tahmin etmediği bişi olur. Bahri Beyin kızına aşık olur, onun kızı olduğunu bilmeden. Herşey ortaya çıktığında geri de dönemez işler sarpa sarar. 

POYRAZ KARAYEL OYUNCULARI

Poyraz Karayel (İlker Kaleli)

Poyraz, Mesleğinden iftira yüzünden alınmış, yapılan yanlışın düzeltilmesi için amirinden yarıdım ister. Amirinin de mesleğe dönmesi için bir şartı vardır. Mafya babasının evine girmeli ve mafyayı çökertmesi gereklidir. Baba içeri atılınca Poyraz da mesleğine geri gelecek böylece oğlunun velayetini alacaktır. Herşey tahmin ettiği gibi gider Poyraz eve girer. Babanın adamlarından biri olur. Ama hiç tahmin etmediği bişi olur. Bahri Beyin kızına aşık olur,

Ayşegül Umman (Burçin Terzioğlu)

Ayşeğül; Bahri Umman'ın biricik kızıdır. Avukattır. babasının tüm pis işlerinden kendisini soyutlamış babası ve abisinden ayrı yaşamaktadır. Kardeşinin ölümünün babasının mafya ile bağlantılı işleri yüzünden olması onu aileden uzak hale getirmiştir. Poyraz'a babasının adamı olduğunu bilmeden aşık olur. Herşeyi öğrendiğinden Poyrazdan vageçmek ister

Bahri Umman (Musa Uzunlar)

Bahri; İstanbuldaki en büyük mafya babasıdır. Bir oğlu ve bir kızı vardır. Oğlu Sadrettin kendisi gibi mafya geçinen tiplerden kızı ise hiç o konulara bulaşmayan hatta ilk açığında babasını tutuklamak isteyen bıçak sırtı Ayşegüldür. Çok sert yapısının altında naif bir kişiliği vardır fakat bu naiflik eline bulaşan kanları temizlemez.

Despina Petridis Umman (İdil Fırat)

Despina, Bahri Umman'ın ikinci eşidir. Bahrinin en büyük yardımcısı sağ koludur. Bu mafya işleri yüzünden hapse girmiş fakat sadrettin sayesinde tekrar dışarı çıkmıştır. 

Sadrettin Umman (Ali İl)

Sadrettin; Bahri Umman'ın kendisi gibipis işler peşinde koşan oğludur. Karısı ile beraber babasının yanında yaşar. Bahri Babanın kendisine güveni sıfırdır. En büyük işlerini bile adamlarına güvenerek yaptırır. Sadrettine yaptırmaz.

 


Poyraz Karayel 57. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Poyraz Karayel 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Mayıs 2016, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Levent İnanır tarafından kaleme alınan, Fırat Çelik, Özkan Uğur, Hare Surel, İdil Fırat, Şebnem Hassanissonughi Kanbolat Görkem ARSLAN, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ataberk Mutlu, Ece Özdikici, İsmail Düvenci, Ali İl, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Poyraz Karayel dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Poyraz Karayel Oyuncuları

Burçin Terzioğlu
Burçin Terzioğlu
Fırat Çelik
Fırat Çelik
İdil Fırat
İdil Fırat
Ali İl
Ali İl
Özkan Uğur
Özkan Uğur
İlker Kaleli
İlker Kaleli
Musa Uzunlar
Musa Uzunlar