Paramparça 86. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Paramparça 86. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cevdet Mercan
Yapım
2014 / Türkiye
Vizyon Tarihi
09 Ocak Pazartesi
Oyuncular
Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Civan Canova, Cemal Hünal, Nursel Köse, Güneş Emir, Tolga Tekin, Alina Boz, Leyla Tanlar, Burak Tozkoparan

Bu fragman 76.253 kez izlendi.

Paramparça Konusu

İlk olarak 2014 yılında Star Tv kanalında ekranlara gelmeye başlayan Paramparça dizisi, kısa sürede seyircisinin beğenisini kazandı. Paramparça dizisinde, İstanbul'da ki bir çok restaurantın sahibi Cihan ile sıradan bir mahallede yaşayan perdeci Güseren'in yaşamı ele alınmıştır. Birbirine deli gibi vurulan Gülseren ve Cihan'ın hayatı kökten değişikliğe uğrayacaktır. Ancak bu aşka sadece Cihan'ın evli olması engel değildir. Yıllar önce Cihan ile Gülseren'in çocukları bir kaza sonrasında karışmıştır. Ancak ikili bundan habersizdir. İlerleyen bölümlerde kızlar ailelerinin karıştığını öğrenecek ve neye uğradıklarını bilemeyeceklerdir. Peki aslında evli  ve iki çocuğu ile yaşamını devam ettiren Cihan, Gülseren'i hayatından çıkaracak mıdır?

Star Tv ekranlarının Paramparça dizisinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Leyla Tanlar, Alina Boz, Burak Tozkoparan, Nursel Köse, Cihan Canova, Tolga Tekin, Ahu Yağtu, Barış Falay, Hümeyra, Mine Tugay, Ceyhun Mengiroğlu, Nurgül Yeşilçay, Sinem Öztürk Uslu gibi başarılı isimler bulunmaktadır.

Paramparça dizisi karakterleri

Cihan (Erkan Petekkaya); Türkiye'nin zengin iş adamlarından birisi olan Cihan Gürpınar, birçok restaurant ve cafe zincirlerinin sahibidir. Dilara ile olan evliliğini sürdüren Cihan'ın bir kızı ve bir oğlu vardır. Ancak Dilara ile olan evliliği pek iyi gitmemektedir. Hata yapmaya en müsait zamanda karşısına çıkan Gülseren'e aşık olur. Ancak Gülseren ile tahmin edemeyeceği kadar kötü bir geçmişi vardır. Ailesinin dağılmasına neden olan adımlar atmaya başlayan Cihan, iş hayatında da sekteye uğrayacaktır.

Dilara (Ebru Özkan); Cihan'ın eşi Dilara, varlığı nedeniyle oldukça tanınan isimlerden birisidir. Ayrıca yaptığı işlerle de takdir edilen kişiler arasında yer almaktadır. Ancak Cihan ile olan evliliği çok iyi gitmemektedir.

Harun (Barış Falay); Cihan'dan intikam alma peşinde olan Harun, kızını kullanarak şantaj yapmayı dahi planlar. Tüm bunların yanı sıra Dilara'ya karşı ilgi duymaktadır.

Asuman (Mine Tugay); Dilara'nın kız kardeşi Asuman, ablasına karşı hep bir öfke beslemektedir.

Özkan (Tolga Tekin); Gülseren'in eşi Özkan, sorumsuz bir kişiliktir. Yıllar önce Almanya'ya kaçan Özkan, orada yasa dışı şlere bulaşarak hapse girmiştir. 

Keriman (Nursel Köse); Özkan'ın ablası Keriman, Gülseren ile birlikte yaşamaktadırlar. Sürekli Gülseren ile bir anlaşmazlık yaşarlar. Özkan'ın Almanya'dan kızı için gönderdiği paraları ise kendisi için harcar.

Cansu (Leyla Tanlar); Cihan ile Dilara'nın 15 yaşındaki kızı Cansu, oldukça başarılı ve akıllı bir kişiliktir. Özellikle babası ve abisi ile ilişkisi çok iyidir.

Hazal (Alina Boz); 15 yaşındaki Hazal, Gülseren'in kızıdır. Her zaman zengin bir hayat yaşamak istemiştir. En dikkat çeken özelliklerinden birisi de yalan konuşmaktır.


Paramparça 86. Bölüm Özeti


Paramparça, yeni bölümü ile 09 Ocak Pazartesi 2017 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Paramparça Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Paramparça Oyuncuları

Erkan Petekkaya
Erkan Petekkaya
Ebru Özkan
Ebru Özkan
Cemal Hünal
Cemal Hünal
Tolga Tekin
Tolga Tekin
Nurgül Yeşilçay
Nurgül Yeşilçay
Civan Canova
Civan Canova
Nursel Köse
Nursel Köse
Güneş Emir
Güneş Emir
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Çocuk 18. Bölüm Çocuk18. Bölüm puan 3
412 kez izlendi.
Kuruluş Osman 8. Bölüm Kuruluş Osman8. Bölüm puan 3
1.233 kez izlendi.
Afili Aşk 31. Bölüm Afili Aşk31. Bölüm puan 3
618 kez izlendi.
Benim Adım Melek 18. Bölüm Benim Adım Melek18. Bölüm puan 3
1.525 kez izlendi.
Zemheri 3. Bölüm Zemheri3. Bölüm puan 3
1.255 kez izlendi.
Doğduğun Ev Kaderindir 4. Bölüm Doğduğun Ev Kaderindir4. Bölüm puan 3
1.520 kez izlendi.
Hekimoğlu 5. Bölüm Hekimoğlu5. Bölüm puan 3
896 kez izlendi.
Kadın 80. Bölüm Kadın80. Bölüm puan 3
1.929 kez izlendi.
Ramo 3. Bölüm Ramo3. Bölüm puan 3
2.391 kez izlendi.
Tutunamayanlar 4. Bölüm Tutunamayanlar4. Bölüm puan 3
462 kez izlendi.