Yasin Obuz Kimdir

Yasin Obuz
Adı: Yasin Obuz
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1988-11-21
Biografisi:

21 Kasım 1988 yılında dünyaya gelen Yasin Obuz, Diyarbakır doğumludur. Henüz çocuk yaşta iken spor ile yakından ilgilenmeye başlayan Yasin Obuz, futbol ve jimnastik alanında kendini geliştirmiştir. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde tamamlayan Yasin Obuz, eğitim gördüğü yıllarda fitness, yüzme ve futbol alanlarında kendisini geliştirmiştir. Aynı zamanda yemek yapma eğitimleri alan Yasin Obuz, mutfakta da oldukça başarılıdır. Aldığ aşçılık eğitimlerinin ardından mutfak alanında kendisini daha da geliştirmek adına 20 ülke gezmiş ve farklı yemek kültürlerine dair tecrübe kazanmıştır. Günümüzde ise kendisine ait küçük bir işletmesinin olduğunu bilmekteyiz. İlk olarak 2019 yılında MasterChef Türkiye yarışması ile ekranlara gelen Yasin Obuz, ardından 2020 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır. Şimdilerde ise Survivor All Star 2022 yarışmasına dahil olmuştur.

Survivor Yasin Obuz evli mi? Yasin Obuz sevgilisi

Survivor yarışmasının tanınan ismi Yasin Obuz'un evli mi bekar mı olduğu merak ediliyor. Yarışmacı Yasin Obuz'un bekar olduğunu bilmekteyiz. Daha önce Yasemin Türen ile dünyaevine giren Yasin Obuz'un bo şandığını öğrenmiştik. Yasin Obuz'un Surivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Ayşe Yüksel ile aşk yaşadığı iddiaları yer almaktadır.

Survivor Yasin Obuz boyu, kilosu kaç?

Survivor yarışmacısı Yasin Obuz, 1,85 metre ve 82 kilodadır.

Suvivor Yasin Obuz estetik yaptırdı mı?

Survivor yarışmacısı Yasin Obuz, burun estetiği yaptırmıştır. Obuz, daha önce burnunda kırık olduğunu söyleyerek operasyon geçirdiğini doğrulamıştır.

.

Yasin Obuz, Rol Aldığı Filmler