Seda Ocak Kimdir

Seda Ocak
Adı: Seda Ocak
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1985-08-17
Biografisi:

Survivor Türkiye'de 2022 sezonunda yarışacak isimlerden biri olan Seda Ocak 17 Ağustos 1985 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. İlk ve ortaokuldan sonra Bursa Kız Lisesi'nden mezun olan Seda Ocak üniversite eğitiminde sırasıyla anaokulu öğretmenliğini ve spor yönetimi bölümünü bitirmiştir. Daha sonra çalışma hayatına atılan Seda Ocak Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmaktadır. Seda Ocak 10 yaşında 100 metre engellide atlet olarak spora başlamıştır.

SEDA OCAK AİLE HAYATI

Eski yarışmacılardan Sema Aydemir'in ikizi olan seda Ocak 2003 yılında yine kendisi gibi sporcu olan Yasin Ocak ile evlenmiştir. Evlendikten sonra spora belli bir süre ara veren Seda Ocak daha sonra Atletizm Antrenörü olarak spor dünyasına geri dönmüştür. Seda Ocak'ın Yasin Ocak'la evliliğinden iki çocuğu bulunmaktadır.

KAÇ YAŞINDA? BURCU NE? BOYU KAÇ? KAÇ KİLO?

36 yaşında olan Seda Ocak Aslan burcudur, 1.72 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

SURVİVOR GEÇMİŞİ

2022 Survivor All Star'da yarışacak olan Seda Ocak 2019 yılında Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmasında Türkiye takımında yer almıştır. Yarışmadaki hırsı ve gözü karalığı ile dikkatleri çeken Seda Ocak ilerleyen haftalarda yarışmadan elenmiştir. Daha sonra yine Tv8 ekranlarında yayınlanan Ninja Warrior Türkiye adlı yarışmada da yer almış ancak ilk turda yarışmaya veda etmiştir. Yarışma öncesinde yaptığı açıklamada Seda Ocak "Survivor'a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum" ifadelerini kullandı.

.

Seda Ocak, Rol Aldığı Filmler