Melisa Duru Ünal Kimdir

Melisa Duru Ünal
Adı: Melisa Duru Ünal
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 2015-12-25
Biografisi:

Melisa Duru Ünal, 2015 yılında Kocaeli'de dünyaya geldi. Dizi ve film oyuncusu olan Melisa Duru Ünal'ın burcu Koç, saç rengi sarı ve göz rengi mavidir.

Düş Bahçesi Okulları'nda okul öncesi eğitimi aldı daha sonra ise ilkokula başladı. Leyla Şirin Ajans'ta çocuk oyuncu olarak yer alıyor. Melisa Duru Ünal'ın kendisinden 4-5 yaş büyük bir abisi bulunmakta.

Çocuk oyuncuların olduğu cast ajansına yazılan Melisa Duru Ünal ilk olarak 2020 yılında Doğa Rutkay'ın sunuculuğunu yaptığı Show TV'de yayınlanan Çocuktan Al Haberi programında yer aldı. Daha sonra modellik yapmaya başladı. Çocuk giyim üzerine ve bazı ürünlerin tanıtımında reklam yüzü oldu. Bomosa Homewear, Dalin, Anka Chocolate, accessories by azize toka tanıtımlarında modellik yaparken, Türk Telekom reklamında ve Balparmak reklam filmlerinde rol aldı.

Dizi oyunculuğuna ilk olarak Show TV'de 2022 yılında yayınlanan Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş ve Beril Pozam'ın rol aldığı Baba dizisinde Beril Pozam'ın rol aldığı Sevil karakterinin kızı Üzüm karakterine hayat verdi. Dizideki başarılı oyunculuğu ve sevimli güzel bir çocuk olması ile ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Melisa Durul Ünal daha sonra yine aynı yıl Atv de yayınlanan Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Cezayir ve Pelin Akil'in canlandırdığı Leyla karakterinin başrolünde yer aldığı ve onların kızları rolünde rol aldı. Dizide Mercan karakterini canlandırdı. Çocuk oyuncu Melisa Durul Ünal'ın aktif oyunculuk hayatı devam ediyor.

Melisa Duru Ünal sosyal medyada yer alan instagram sayfası ve Youtube hesabı ailesi tarafından aktif şekilde kullanılıyor. Melisanin_dunyasi instagram hesabında 27,5 K takipçisi bulunuyor. Ayrıca Melisa Duru Ünal Laylom TV İzle adlı bir programı var ve izleyicilerden gelen soruları yanıtlıyor.
 

Melisa Duru Ünal modellik ve oyunculuğun dışında kendini geliştiren, sosyal bir çocuk aynı zamanda piyano çalıyor. Hayvan sevgisi ile büyüyen Melisa Durul Ünal'ın bir de kedisi bulunuyor.

Melisa Duru Ünal Dizi ve Filmleri

2022- Baba (Üzüm) (TV Dizisi) 

2022 - Ben Bu Cihana Sığmazam (Mercan) (TV Dizisi)

.

Melisa Duru Ünal, Rol Aldığı Filmler

Melisa Duru Ünal, Rol Aldığı Diziler