Hikmet Tuğsuz Kimdir

Hikmet Tuğsuz
Adı: Hikmet Tuğsuz
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1987-11-16
Biografisi:

16 Kasım 1986 yılında dünyaya gelen Hikmet Tuğsuz Antalya doğumludur. Okul çağında spor ile ilgilenmeye başlayan ve düzenlenen yarışmalarda ödül kazanmaya layık görülen Hükmet Tuğsuz'un başarısını farkeden antrenörler kendisini atletizme yönlendirmiştir. Ardından Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nde eğitim alan Hikmet Tuğsuz, decatlon braşında Avrupa şampiyonlarına katılmıştır. 8 yıl süresince decatlon Türkiye şampiyonluğunu üstlenmiştir. Yakın zamanda ise spor ile ilgilenmeyi bırakıp, güreş milli takımı antrenörlüğü yapmaya başlamıştır. Günümüzde ise Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdevren, Bayram Arslantaş gibi isimlere antrenörlük yapmaktadır. 2019 yılında Survivor yarışmasında yer almıştır. Günümüzde de Survivor All Star 2022 yarışmasında yer almaktadır.

Survivor Hikmet Tuğsuz boyu ve kilosu kaç?

Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz, 188 metre boyunda ve 93 kilodur.

Survivor Hikmet Tuğsuz sevgilisi var mı?

Hikmet Tuğsuz'un medeni hali bekardır. Bugüne tek Hikmet Tuğsuz'un sevgilisinin olup olmadığı hakkında bilgi paylaşılmamıştır.

Hikmet Tuğsuz ne iş yapıyor?

Futbol, voleybol, hentbol, gibi bir çok spor branşı ile ilgilenen Hikmet Tuğsuz, günümüzde ise bir çok başarılı isme antrenörlük yapmaktadır.

Hikmet Tuğsuz ınstagram hesabı nedir?

Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz'un intagram hesabına @hikmettugsuz adresinden ulaşabilirsiniz.

Hikmet Tuğsuz Survivor 2019'da  kaçıncı oldu?

Survivor 2019 yarışmasına final bölümüne az kala sağlık problemleri nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı. Yarışmacı Tuğsuz henüz finalist olamamıştır.

.

Hikmet Tuğsuz, Rol Aldığı Filmler