Hanbey Oğuzhan Çoban Kimdir

Hanbey Oğuzhan Çoban
Adı: Hanbey Oğuzhan Çoban
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 2022-10-11
Biografisi:

Türk dizi, tiyatro ve sinema sektöründe yer alan ve özellikle tiyatroda aktif olan genç oyunculardan biri olan Hanbey Oğuzhan Çoban 11 Ekim 1995 yılında dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa merak salan ve bunun için gereken eğitimleri alan Hanbey Oğuzhan Çoban ilk olarak tiyatro sahnelerinde yer almaya başlamış ve her geçen gün oyunculuğunu daha da geliştirmiş ve oyunculuğu hayatının merkezine koymuştur. Tiyatro dışında dizi ve sinema filmleriyle de ilgilenen ünlü isim bugüne kadar kendisine gelen teklifleri ince eleyip sık dokumuştur. Hanbey Oğuzhan Çoban halen sektörde oyuncu olarak yer almakta ve bu mesleği hakkıyla yapmaya çalışmaktadır.

Bugüne kadar daha çok tiyatro oyunlarında roller üstlenen ve tiyatro sahnelerinde yer alan Hanbey Oğuzhan Çoban kamera karşısı için oldukça titiz davranmaktadır. 27 yaşındaki oyuncu bu mesleğe oldukça saygı duymakta ve para için her yapımda yer almayacağını belirtmektedir. Ünlü isim verdiği bir röportajda hızlı para kazanmak adına her projede yer almak istemediğini belirtmiş ve kendisine gelen senaryoları ince eleyip sık dokuduğunu, gelen projeler üstünde detaylıca düşündüğünü açıklamıştır. Buse Çoban adında bir kız kardeşi olan Hanbey Oğuzhan Çoban halen meslek hayatına devam etmekte ve sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Şu sıralar ilk kamera karşısı tecrübesini Ben Bu Cihana Sığmazam adlı diziyle yapan Hanbey Oğuzhan Çoban meslekte garantili adımlarla ilerlemeyi planlamaktadır.

11 Ekim 1995 yılında dünyaya gelen ve bugün 27 yaşında olan Hanbey Oğuzhan Çoban terazi burcudur ve özel hayatında da oldukça aktif bir kişilik ortaya koymaktadır. Tam bir spor tutkunu olan oyuncu düzenli olarak spor yapmakta ve ata binmeyi çok sevmektedir. Ünlü iism spor yapmanın yanında iyi bir sinema izleyicisidir ve aynı zamanda gezmeyi, başka yerler görmeyi ve keşfetmeyi sevmektedir. Hanbey Oğuzhan Çoban bugüne kadar birçok ülkeye seyahat etmiş ve halen de gezmeye devam etmektedir. Sosyal medya hesabını da oldukça aktif kullanan oyuncu İnstagramda hanbeyofficial ismiyle paylaşımlar yapmaktadır. 308K takipçi sayısına sahip Hanbey Oğuzhan Çoban İstanbul'da yaşamaktadır.

.

Hanbey Oğuzhan Çoban, Rol Aldığı Filmler

Hanbey Oğuzhan Çoban, Rol Aldığı Diziler