Gökhan Keser Kimdir

Gökhan Keser
Adı: Gökhan Keser
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1987-06-15
Biografisi:

9 Eylül 1987 yılında dünyaya gelen Gökhan Keser, İzmir doğumludur. Aslen Rize, Çamlıhemşin'li olan şarkıcı Gökhan Keser, küçük yaştamodellik yapmaya başlamıştır. 2004 yılında 'Miss & Mr Model 2004' yarıışmasında 'Ege Kralı' ünvanına layık görülen Gökhan Keser, daha sonra ise Model of Turkey yarışmasında Türkiye ikincisi seçilmiş ve 'Manhunt Turkey' unvanı ile yurt dışında Türkiye'yi temsil etmiştir. Manhunt International, gibi bir çok yarışmada dereceye giren ünlü şarkıcı ve manken Gökhan Keser, aynı zamanda oyunculuk eğitimi almaya devam etmiştir. İlk olarak Atv kanalında yayınlanmaya başlayan Selena adlı dizide başrol karakteri ile ekranlara gelmeye başlamıştır. Sıla'nın bir çok albümünde vokalist olarak yer alan Gökhan Keser, 2014 yılında Star tv kanalında yayınlanan Survivor adlı yarışmanın ünlüler takımında yer aldı. Yarışmayı ikinci olarak tamamlayan Gökhan Keser, günümüzde ise Survivor All Star 2022 yarışmasında yer almaktadır.

SEVGİLİSİ KİM?

Ünlü şarkıcı, manken ve oyuncu Gökhan Keser'in sevgilisi,İşe Benim Stilim yarışmacısı Gülay Hançer olduğu bilinmekteydi. 2 yılı aşkın süredir birlikte oldukları bilinen Gökhan Keser'in hala sevgilisi olup olmadığı ise kesin olarak bilinmemektedir.

KAÇ YAŞINDA?

Survivor yarışmacısı Gökhan Keser, 25 yaşındadır.

SURVİVOR BAŞARILARI

2015 yılında katıldığı Survıvor yarışmasında, adadan elenmesi için ismi hiç yazılmayan, tüm final oyunlarını kazanan tek isim Gökhan Keser olmuştur. Yapılan final bölümünde ise yarışmayı ikinci olarak bitirmiştir.

 

.

Gökhan Keser, Rol Aldığı Filmler

Tatlı Bela Tatlı Bela2018, Türkiye
1.618 kez izlendi.
Komedi
Atçalı Kel Mehmet Atçalı Kel Mehmet2017, Türkiye
2.000 kez izlendi.
Duygusal