Gizem Kerimoğlu Kimdir

Gizem Kerimoğlu
Adı: Gizem Kerimoğlu
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1988-10-30
Biografisi:

30 Ekim 1988 yılında dünyaya gelen Gizem Kerimoğlu, İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi'nde tamamlamıştır. Bu esnada Lpndra'ya giderek ingilizce eğitimi alan Gizem Kerimoğlu, bir çok spor alanı ile ilgilenmiştir. Yapı Kredi Spor Kulübü'nde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak görev almıştır. Ardından spor hayatına son veren Gizem Kerimoğlu, oyunculuk ve spikerlik eğitimi almaya başlamıştır. 20115 yılında ise Tiyatro Oyunculuğu eğitimi alan Gizem Kerimoğlu, 2015 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi'nde Kamera Önü Oyunculuğu eğitimi almıştır.

Gizem Kerimoğlu kaç yaşında?

Survivor yarışmacısı Gizem Kerimoğlu, 34 yaşındadır.

Gizem Kerimoğlu kaç kilo, kaç boyunda?

34 yaşındaki Gizem Kerimoğlu, 58 kilo, 1.74 cm boyundadır.

Gizem Kerimoğlu Survivor elendi mi?

Tv 8 ekranlarında yayın hayatına başlayan yarışmacı gizem Kerimoğlu, sezonun ilk haftasında elenerek adaa veda eden ilk isimler arasında yer aldı.

Gizem Kerimoğlu rol aldığı diziler

Spor hayatına veda ettikten sonra çeşitli oyunculuk eğitimleri alan Gizem Kerimoğlu, şu ana dek herhangi bir projede rol almadı. Survivor yarışmasına katıldıktan sonra bir çok dizi ve filmlerden teklif alan Gizem Kerimoğlu'nun hangi projelerde yer alacağı hakkında bilgi bulunmuyor.

Gizem Kerimoğlu evli mi?

Survivor yarışmacısı Gizem Kerimoğlu'nun medeni hali bekardır. Ancak bir eğlence mekanında erkek arkadaşı ile görüntülenen Kerimoğlu'nun bir ilişkisi olduğu bilinmekte. Gizem Kerimoğlu ise konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

.

Gizem Kerimoğlu, Rol Aldığı Filmler