Evrim Keklik Kimdir

Evrim Keklik
Adı: Evrim Keklik
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 2022-03-14
Biografisi:

1991 yılında dünyaya gelen Evrim Keklik, İstanbul doğumludur. Aslen Çankırılı olan Evrim Keklik, Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. Spor ile yakından ilgilenen Evrim Keklik, 10 yıl boyunca Fenerbahçe ve Galatasaray gibi büyük takımlarda voleybol oynamıştır. Daha sonra yaşadığı sakatlık nedeni ile voleybola ara vermek zorunda kalan Evrim Keklik, yüzme antrenörlüğüne başlamıştır. Aynı zamanda sualtı hokeyi ile ilgilenen isim, 2020 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır. Yarışmayı 8. olarak bitiren Evrim Keklik, günümüzde ise Survivor All Star 2022 yarışmasında Gönüllüler takımında yer almaktadır.

EVRİM KEKLİK KAÇ YAŞINDA? KAÇ KİLO? BOYU KAÇ?

Hayatın İçinden programının sunucusu ve Survivor yarışmacısı Evrim Keklik'in yaşı en çok arananlar arasında yer alıyor. Evrim Keklik 31 yaşında. Survivor yarışmacısı Evrim Keklik, 59 kilo ve 1.67 boyunda.

EVRİM KEKLİK'İN SEVGİLİSİ KİM?

Survivor 2020 yarışmasının başarılı isimleri arasında yer alan Evrim Keklik'in sevgilisi oldukça merak ediliyor. Bir zamanlar Survıvor yarışmacısı Mert Öcal ile aralarında ilişki olduğu iddia edilen Evrim Keklik, tüm iddiaları yalanlamış sadece yarışma arkadaşı olduklarını dile getirmişti. Günümüzde Evrim Keklik'in sevgilisinin olmadığını biliyoruz.

EVRİM KEKLİK INSTAGRAM HESABI

Survivor All Star 2022'nin başlamasına çok az bir süre kala, hayranları yarışmacıların sosyal medya hesaplarını araştırmaya başladı. Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik'in ınstagram hesabı evrimkeklik olarak biliniyor.

.

Evrim Keklik, Rol Aldığı Filmler