Elif Gören Yıldırım Kimdir

Elif Gören Yıldırım
Adı: Elif Gören Yıldırım
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1990-02-14
Biografisi:

2022 Survivor All Star'a katılan başarılı sporcu Elif Yıldırım Gören 14 Şubat 1990 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatının ardından spora yönelen Elif Yıldırım Gören Enka Spor Kulübü'ne kayıtlıdır. 400 metrede uzmanlaşan Elif Yıldırım Gören bugüne kadar atletizm alanında pek çok başarılar elde etmiş ve Türkiye'ye ödüller kazandırmıştır. Halen sporun içinde yer alan ünlü sporcu Yalım Gören ile evlidir.

ELİF YILDIRIM GÖREN BURCU, BOYU VE KİLOSU NE?

14 Şubatta dünyaya gelen Elif Yıldırım Kova burcudur. 1 metre 70 santim boyunda olan başarılı yarışmacı 55 kilo ağırlığındadır. Elif Yıldırım Gören Enka Kulübü yöneticilerinden olan Yalım Gören ile evlidir.

Elif Yıldırım Gören Özel Hayatı

14 Şubatta Bursa'da dünyaya gelen Elif Yıldırım Gören'in özel hayatı konusunda fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Enka Spor Kulübü'ne kayıtlı olan ve atletizmde Türk Milli Takımı'nda yer alan Elif Yıldırım Gören Enka Spor Kulübü yöneticisi Yalım Gören ile evlidir. Çiftin çocukları yoktur. Ailesine bağlı olan Elif Yıldırım Gören yarışmalardaki sakin ve kontrollü tavırları ile tanınmıştır.

Elif Yıldırım Gören Başarıları

400 metre atletizmde uzmanlaşan Elif Yıldırım Gören bugüne kadar pek çok başarıya imza atmıştır. 2012 Yaz Olimpiyatlarında 4 x 400 metre bayrak yarışı katılan en genç atletizm üyesidir. 2007 yılında yapılan 5. Dünya Gençlik Şampiyonasında 400 metre engellide beşinci, Karadeniz Oyunlarında Heptathlon dalında ikinci, 2008 Dünya Gençler Şampiyonası 400 metre engellide 25. Olmuştur.

Elif Yıldırım Gören Rol Aldığı Yapımlar

Survivor 2020'ye katılan ve burada oldukça başlarılı bir performans ortaya koyan Elif Yıldırım Gören'in Recep İvedik 5'te rol aldığı bilinmektedir. Çok fazla sahnesi olmayan Elif Yıldırım Gören'in başka bir yapımda yer alıp almadığı bilinmemektedir.

Elif Yıldırım Gören Survivor Geçmişi

400 metre koşucusu Elif Yıldırım Gören ilk olarak 2020 yılında Survivora katılmıştır. Buradaki sakin ve kontrollü davranışı ile dikkatleri çeken Gören özellikle parkurlarda başarılı sonuçlar elde etmiştir. 2020 Survivor'u 9. Sırada tamamlayan Elif Yıldırım Gören 2022 Survivor All Star'da ünlüler takımında yer almaktadır.

.

Elif Gören Yıldırım, Rol Aldığı Filmler