Çağan Atakan Arslan Kimdir

Çağan Atakan Arslan
Adı: Çağan Atakan Arslan
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1989-08-27
Biografisi:

Dövüş sporlarının üstadı Çağan Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya gelmiştir. Avatar Atakan lakaplı Çağan Atakan Arslan spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 17 yaşında vücut geliştirmeye başlamıştır. Çağan Atakan Arslan Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Dövüş sporları deyince akla ilk gelen isimlerden olan Çağan Atakan Arslan bu sporda büyük galibiyetler ve başarılar elde etmiş ve pek çok madalya kazanmıştır. Profesyonel olarak yaptığı sporun dışında modellik, oyunculuk yapmaktadır. Survivor 2016 ya katılan Çağana Atakan Arslan bu yarışmada büyük bir başarı ortaya koyarak şampiyonluğa ulaşmıştır.

ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN BOYU KİLOSU VE BURCU NE?

Çağan Atakan Arslan 27 Ağustosta dünyaya gelmiştir ve Yengeç burcudur. Kilosu 82 ve boyu da 1 metre 88 santimdir. Evli olan Çağan Atakan Arslanın bir çocuğu vardır.

Çağan Atakan Arslan Özel Hayatı

Çağan Atakan Arslan 33 yaşındadır ve 2017 yılında Serap Korkmaz ile evlenmiştir. Bu evlilikten Leon Aslan Arslan adında bir oğlu vardır. Çağan Atakan Arslan'ın babası Mehmet Tansel Arslan ile sorunları bulunmaktadır. Anne ve babası Çağan Atakan Arslan henüz küçükken ayrılmışlardır. Annesiyle fazla bir iletişimi olmayan Çağan Atakan Arslanın Asu Arslan adında bir kız kardeşi vardır.

Çağan Atakan Arslan Ödülleri

Dövüş sporlarında uzman olan Çağan Atakan Arslan bugüne kadar pek çok ödül kazanmıştır. Kazandığı ödüller arasında, Mix Fight Gala 81 Kilo Dünya Şampiyonu, Glory World Series 20 Dubai, W.M.C Muay Thai Dünya Şampiyonu, Muay Thai Türkiye Şampiyonu, Muay Thai Marmara Şampiyonu, WMAO Dünya Şampiyonu, Muay Thai IFMA Dünya şampiyonu (Türkiye'ye ilk altın madalya getiren sporcu)

Çağan Atakan Arslan Rol Aldığı Yapımlar

Survivora katıldıktan sonra dizilerde de rol almaya başlayan Çağan Atakan Arslan, Söz dizisinde rol almış ve bu yapımda 12 bölüm boyunca seyirci karşısına çıkmıştır. Aynı zamanda modellik yapan Çağan Atakan Arslan'ın instagramda kullandığı avataratakan hesabını 1.1 milyon kişi takip etmektedir.  

Çağan Atakan Arslan Survivor Geçmişi

Çağan Atakan Arslan ilk olarak Survivor'a 2016 yılında katılmıştır ve bu yarışmada finale kadara yükselerek şampiyonluğu elde etmiştir. 2022 Survivor All Star'da ünlüler takımında yer almaktadır. 

.

Çağan Atakan Arslan, Rol Aldığı Filmler

Çağan Atakan Arslan, Rol Aldığı Diziler