Berna Keklikler Kimdir

Berna Keklikler
Adı: Berna Keklikler
Ülke: Almanya
Doğum Tarihi: 1989-02-25
Biografisi:

25 Şubat 1989 yılında dünyaya gelen Berna Keklikler, Almanya doğumludur. Oyuncu ve model olan Berrin Keklikler'in kardeşi olan Berna Keklikler, ilk olarak ekranlara Göz adlı yarışma programına katılarak gelmiştir. Yarışmayı kazandıktan sonra Survivor 2017 yarışmasına dahil olan Berna Keklikler, aynı zamanda Stil Avcıları adlı yarışmada da yarışmıştır. Yüzme sporu ile yakından ilgilenen Berna Keklikler 2011 yılında Miss Turkuaz Germany Yarışması 2011 güzeli seçilmiştir. Günümüzde ise oyunculuk ve sunuculuk eğitimi almaya devam eden Berna Keklikler, Survivor All Star 2022 yarışmasında gönüllüler takımında yer almaktadır. 

BERNA KEKLİKLER'İN KARDEŞİ KİM?

Survivor yarışmasının gözde ismi Berna Keklikler'in kardeşi Berrin Keklikler kimdir? sorusunun yanıtını sizler için yanıtladık.

Survivor Berna Keklikler'in kız kardeşi Berrin Keklikler'in Türkiye Güzeli olduğu ortaya çıktı. Güzellik yarışmasına katılana dek Almanya'da yaşayan Berrin Keklikler, 2013 yılında Rusya'da Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmiştir. Ardından Çılgın Dersane Üniversitede adlı dizide Modacı Nesrin karakterine hayat verren Berrin Keklikler uzun süre ekranlarda olmaya devam etti.

KAÇ YAŞINDA? KAÇ KİLO? BOYU KAÇ?

32 yaşındaki Berna Keklikler, 50 kg ve 1.70 cm boyunda.

SEVGİLİSİ KİM? INSTAGRAM ADRESİ NE?

Sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflar ile gündemden düşmeyen Berna Keklikler'in yeni sevgilisi çok merak ediliyor. ARuba'lı Tiktok fenomeni Gil Croes ile aşk yaşayan Berna Keklikler'in instagram hesabına bernakeklikler olarak ulaşabilirsiniz.

.

Berna Keklikler, Rol Aldığı Filmler