Barış Murat Yağcı Kimdir

Barış Murat Yağcı
Adı: Barış Murat Yağcı
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1991-01-21
Biografisi:

Survivor 2022 All Star Türkiye Ünlüler takımında yarışacak Barış Murat Yağcı 21 Ocak 1991 yılında İzmir Çeşme'de dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Şu sıralar Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Barış Murat Yağcı ayrıca yine üniversitede gastronomi alanında da eğitim almıştır. Modellik ile uğraşan Barış Murat Yağcı 2013 yılına kadar yurt dışında hayatını sürdürmüştür. Bir dönem profesyonel olarak Efes Pilsen Spor Kulübünde basketbol oynayan Barış Murat Yağcı sakatlanmasının ardından basketbol hayatına veda etmiştir. Best Model of Turkey yarışmasında birincilik elde etmiştir. Daha sonra kariyerine oyunculuk ve televizyon yapımlarıyla devam eden Barış Murat Yağcı halen bekardır.

Barış Murat Yağcı Burcu Nedir? Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Barış Murat Yağcı 21 Ocak doğumludur ve Kova Burcudur. 1 metre 92 cm boyunda olan Barış Murat Yağcının kilosu ise 88'dir.

Özel Hayatı

Barış Murat Yağcı 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Annesi Arzu Ernak, öz babası Güven Yağcı ve üvey babası ise Erhan Ernak'tır. Annesinin öz babasıyla ayrılmasının ardından üvey babası olan Erhan Ernak ile büyümüştür. Erhan Ernak'ın yönlendirmesiyle basketbola yönelmiştir. 2011 yılında düzenlenen Best Model of Turkey Yarışmasında 1. Olmuştur. Ünlü oyuncu Birce Akalay'ın kuzeni de olan Barış Murat Yağcı bekardır. Bir dönem yine Survivor Türkiye'de yarışan Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşamıştır. Evlenecekleri dedikoduları çıkan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı çifti daha sonra ayrılmıştır. Barış Murat Yağcı'nın şu sıralar bir sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.

Barış Murat Yağcı Dizileri

Barış Murat Yağcı Best Model of Turkey'de birinci olduktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır. Rol aldığı diziler şunlardır. Kocamın Ailesi (Akın), Kiralık Aşk (Eymen) Şevkat Yerimdar (Bora), Sosyetik Gelin (Demir) ve Figüran Filminde rol aldı.

Barış Murat Yağcı Survivor Geçmişi

Barış Murat Yağcı 2020 Survivor Türkiye'ye katıldı ve bu yarışmada oldukça başarılı bir performans ortaya koydu. Seyirci tarafından da çok sevilen ve hırsıyla dikkatleri çeken Barış Murat Yağcı 2020 Survivor yarışmasında finale kaldı ve 2. Olarak yarışmayı tamamladı.

.

Barış Murat Yağcı, Rol Aldığı Filmler