Aycan Yanaç Kimdir

Aycan Yanaç
Adı: Aycan Yanaç
Ülke: Almanya
Doğum Tarihi: 1998-11-21
Biografisi:

Survivor All Star Ünlüler Takımında yer alan futbolcu Aycan Yanaç 21 Kasım 1998 yılında Almanya'nın Nünberg şehrinde dünyaya gelmiştir. Spor hayatına Nünberg'de başlayan Aycan Yanaç daha sonra futbol hayatına Köln'de devam etmiştir. Oldukça hırslı bir kişiliğe sahip olan Aycan Yanaç hedefine ulaşabilmek için elinden geleni yapmakta ve bunun için gerekirse risk almaktadır.

AYCAN YANAÇ KİLOSU VE BOYU NEDİR? AYCAN YANAÇ HANGİ BURÇTUR?

24 yaşında olan ve futbolcu kimliği ile bilinen Aycan Yanaç Akrep burcudur ve boyu 1 metre 73 santimdir kilosu ise 63 kilodur.

Aycan Yanaç Spor Hayatı

Almanya'da başladığı futbol hayatını önce Nünberg daha sonra Köln'de devam eden Aycan Yanaç şu sıralar Türkiye Kadın Milli Takımında forvet mevkiinde oynamaktadır. Türkiye Kadın U 19 futbol takımına kabul edilen Aycan Yanaç ilk kez 4 Ağustos 2015 te Bosna Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında yer almıştır. Forvet mevkiinde oynayan Aycan Yanaç 2016 UEFA 19 Yaş altı kadınlar şampiyonası elemelerinin iki maçında yer almıştır. Yanaç 7 Nisan 2018 de Estonya ile oynanan dostluk maçında Türkiye Kadın Milli Takımına ilk defa çağrılmıştır.

Aycan Yanaç Özel Hayatı

1998 yılında Almanya'da dünyaya gelen Aycan Yanaç ailesi tarafından aslen İzmirlidir. Aycan Yanaç'ın annesi Melek Yanaç'tır. Bir abisi olan Aycan Yanaç'ın abisi de futbolcudur. Almanya'da büyüyen Aycan Yanaç Survivor için geldiği Türkiye'de yaşamaya başlamıştır. İzmir'de yaşayan Aycan Yanaç zaman zaman Almanya'ya ailesinin yanına gitmektedir. Halen bekar olan Aycan Yanaç'ın bir sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Aycan Yanaç yaptığı bir açıklamada tabii ki Fenerbahçeliyim. Çünkü Fenerbahçe'den başka bir takım göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı açılsa ilk futbolcusu banko ben olurum ifadelerini kullanmıştır.

Aycan Yanaç Survivor Geçmişi

Türk Kadın Milli Futbol Takımında oynayan Aycan Yanaç 2020 yılındaki Survivor Türkiye'de yer almıştır. Yarışma boyunca hırsı ve başarısıyla dikkatleri çeken Aycan Yanaç yarışmaya katılmadan önce yaptığı açıklamada Almanya'da futbolda adımı konuşturdum. Türk Milli Takımında ter döktüm. Şimdi kendimi Survivor'da kanıtlamaya geliyorum ifadelerini kullanmıştır.

.

Aycan Yanaç, Rol Aldığı Filmler