Adem Kılıçcı Kimdir

Adem Kılıçcı
Adı: Adem Kılıçcı
Ülke: Türkiye
Doğum Tarihi: 1986-03-05
Biografisi:

Survivor 2022 All Star yarışmacısı Adem Kılıççı 5 Mart 1986 yılında Ağrı'da dünyaya gelmiştir. Adem Kılıççı ve ailesinin Kafkasya'dan Türkiye'ye göç eden Karapapak Türklerinden olduğu bilinmektedir. Sporcu geçmişiyle bilinen ve başarılarıyla adından söz ettiren Adem Kılıççı Fenerbahçe Boks Şubesinde spora başlamış ve kariyerine devam etmiştir. 2004 yılında Dünya Boks Şampiyonasında ikinci olarak gümüş madalya almıştır. Yine Şikago'da düzenlenen 2007 Dünya Amatör Boks şampiyonasında üçüncü olmuş ve Bronz madalya almıştır. Ayrıca 2009 yılında İtalya'da düzenlenen Akdeniz Oyunlarında da gümüş madalya kazanmıştır.

Adem Kılıççı'nın Burcu Nedir? Boyu ve Kilosu Nedir?

Adem Kılıççı Balık Burcudur ve Boyu 1 metre 85 santim kilosu ise 75 kilodur.

Adem Kılıççı Eğitim Hayatı

Adem Kılıççı ilk, orta ve lise eğitimlerini Ağrı'da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise yine Ağrı'da bulunan İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Adem Kılıççı, ilköğretim zamanlarında kendi okul harçlığını kazanmak için limonata ve su satmış ve böylece küçük yaştan itibaren çalışma hayatının içinde yer almıştır.

Adem Kılıççı Özel Hayatı

Adem Kılıççı aslen Erzurumlu olan Esengül Kılıççı ve Necati Kılıççı'nın beş çocuğundan biri olarak Ağrı'da dünyaya gelmiştir. Ailesi daha sonra Antalya'ya taşınmıştır. Adem Kılıççı'nın iki kız ve iki erkek kardeşi vardır. Halen bekar olan Adem Kılıççı'nın zaman zaman adı aşk dedikodularıyla anılmıştır. Aşk yaşadığı iddia edilen kişiler arasında 2017 Survivor'da yarışan Sabriye Şengül, yine 2017 Survivor'da yarışan Tuğçe Melis Demir, Gözde Deniz, Ayten İsgenderli ve Helin adında bir genç kız daha bulunmaktadır. Adem Kılıççı Survivor yarışmalarının ardından Sportial adını verdiği bir işletme açmıştır. Yine Adem Kılıççı yarışmadan sonra bir reklam filmi ve yine 2017 yılında başrolünde yer aldığı Ünlüler adlı sinema filminde rol almıştır. Adem Kılıççı'nın instagram adresi adem_kilicci'dir.

Adem Kılıççı Survivor Geçmişi

Daha önce iki sefer Survivor Türkiye'ye katılan Adem Kılıççı ilk olarak 2017 yılında Survivor'a katılmış ve ikinci olmuş sonrasında 2018 yılında katıldığı Survivor All Star'da ise şampiyonluk elde etmiştir. Ünlü sporcu ayrıca Tv 8,5 kanalında Boxun Yıldızları adlı programda yorumculuk görevi üstlenmiştir.

.

Adem Kılıçcı, Rol Aldığı Filmler