Öyle Bir Geçer Zamanki 34. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Öyle Bir Geçer Zamanki 34. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Zeynep Güray Tan
Yapım
2010 / Türkiye
Vizyon Tarihi
24 Mayıs Salı
Oyuncular
Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Meral Çetinkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy, Emir Berke Zincidi, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Orhan Alkaya

Bu fragman 159.537 kez izlendi.

Öyle Bir Geçer Zamanki Konusu

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi, kaptanlık yapan Ali Akarsu'nun ailesine yaşattıkları acımasız olaylar anlatılmaktadır. 1960 yıllarda başlayan hikaye, İstanbul'un bilinen semtlerinde geçmektedir. Akarsu ailenin dağılışını konu alan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi, Ali Akarsu'nun Hollandalı bir kadına aşık olmasıyla başlar. Karısı ve çocukları ile sıradan bir hayat süren Ali Akarsu, denizcilik yapmaktadır. Denizci Ali Akarsu, aşık olduğu Hollandalı Carolin'e karşı koyamaz. Tabi bu karısı Cemile'nin kulağına gidecektir ve işte tam orada dönülmez bir süreç başlamıştır Akarsu ailesi için. Zorlu bir mücadele içerisine giren Cemile ve çocukları babalarının yaptıklarını hazmedemezler. Büyüğünden küçüğüne ailenin tüm fertleri bu olaydan fazlasıyla etkilenmişlerdir. Ancak 6 yaşındaki Osman, en çok etkilenen ve tüm olayı gözlemleyen kişiliktedir. Ve aslında hikaye Osman'ın çevresinde dönmektedir. Belki de tüm bu yaşananlar en çok Osman'ın hayatında kalıcı izler bırakacaktır.

Kanal D ekranlarının başarılı dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde, Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya, Farah Zeynep Abdullah, Wilma Elles, Orhan Alkaya, Salih Bademci, Mehmet Gürhan, Mine Tugay, Nilperi Şahinkaya, Gün Koper, Ferit Kaya, Muhammet Uzuner, Mete Horozoğlu gibi birçok başarılı isim yer almakta.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi karakterleri

Ali Akarsu (Erkan Petekkaya); Dört çocuğu ve karısı Cemile ile yaşayan Ali, kaptan olarak çalışmaya başladıktan sonra ailesine olan bağını yitirmeye başlamıştır. Karısını Carolin adlı bir kadınla aldatmaktadır.

Cemile Akarsu (Ayça Bingöl); Dört çocuk annesi Cemile, küçük yaşta Ali ile evlenmiştir. Çocukları için hayata tutunmaya çalışan Cemile, kocasının onu aldattığını öğrendiği günden itibaren zorlu bir mücadele içerisine girecektir.

Küçük Osman (Emir Berke Zincirli); Akarsu ailesinin en küçük oğludur. Oldukça akıllı ve hassas bir yapısı vardır. Henüz 6 yaşındaki Osman, ailesinde yaşanan tüm kötü olaylara şahit olacaktır. Annesine çok bağlı bir evlattır.

Hasefe Hanım (Meral Çetinkaya); Ali ve Kemal'in 70 yaşındaki annesidir. Oğlu Kemal'i ve gelini Neriman'ı pek sevmemesine rağmen onlarda yaşamaktadır. Cemile'yi kızı gibi ok sever.

Berrin (Yıldız Çağrı Atiksoy); Akarsu ailesinin en büyük çocuğu Berrin, annesinin yaşadıklarından ötürü babası ile pek anlaşamaz.

Aylin (Farah Zeynep Abdullah); Aile içinde pek anlaşma sağlayamayan Aylin, lise örencidir Pek sorumluluk sahibi olduğu da söylenemez.

Mete (Aras Bulut İynemli); Lise öğrencisi Mete, okuldan öğretmenine aşık olur. Babası ile de pek anlaşamaz.

Kemal (Mehmet Gürhan); Ali'nin kardeşi Kemal, gümrük memurluğu yapmaktadır. Ali'ye karşı kıskançlık duymaktadır.

Carolin (Wilma Elles); Bankacı Carolin, güzelliği ile etrafındaki herkesi etkilemeyii başarır. Ali ile aşk yaşamaktadırlar.

İnci (Yeliz Kuvancı); Mete'nin müzik öğretmeni İnci, Mete'nin ona olan ilgisini henüz farketmemiştir.


Öyle Bir Geçer Zamanki 34. Bölüm Özeti


Öyle Bir Geçer Zamanki, yeni bölümü ile 24 Mayıs Pazar 2009 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Öyle Bir Geçer Zamanki Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5 resim 6 resim 7 resim 8

Öyle Bir Geçer Zamanki Oyuncuları

Erkan Petekkaya
Erkan Petekkaya
Emir Berke Zincidi
Emir Berke Zincidi
Yıldız Çağrı Atiksoy
Yıldız Çağrı Atiksoy
Meral Çetinkaya
Meral Çetinkaya
Ayça BİNGÖL
Ayça BİNGÖL
Farah Zeynep Abdullah
Farah Zeynep Abdullah
Orhan Alkaya
Orhan Alkaya
Aras Bulut İynemli
Aras Bulut İynemli
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Erkenci Kuş 45. Bölüm Erkenci Kuş45. Bölüm puan 4
7.496 kez izlendi.
Kimse Bilmez 3. Bölüm Kimse Bilmez3. Bölüm puan 5
4.942 kez izlendi.
Canevim 4. Bölüm Canevim4. Bölüm puan 5
8.105 kez izlendi.
Her Yerde Sen 2. Bölüm Her Yerde Sen2. Bölüm puan 4.33
4.481 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 2. Bölüm Benim Tatlı Yalanım2. Bölüm puan 5
3.286 kez izlendi.
Leke 9. Bölüm Leke9. Bölüm puan 4
4.656 kez izlendi.
Kimse Bilmez 2. Bölüm Kimse Bilmez2. Bölüm puan 5
4.692 kez izlendi.
Tek Yürek 17. Bölüm Tek Yürek17. Bölüm puan 3
2.437 kez izlendi.
Afili Aşk 2. Bölüm Afili Aşk2. Bölüm puan 4
5.888 kez izlendi.
Şampiyon 1. Bölüm Şampiyon1. Bölüm puan 5
2.386 kez izlendi.