Ömer 23. Bölüm Fragmanı

Ömer 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Karcı
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
18 Eylül Pazartesi
Oyuncular
Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay

Bu fragman 296 kez izlendi.

Ömer Konusu

OGM Pictures tarafından Star Tv için hazırlanan ve 2023 yılında seyirciyle buluşmaya başlayan Ömer dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturmaktadır. Dizi orijinal senaryosundan senarist Gülizar Irmak tarafından uyarlanmaktadır. Bir Netflix dizisi olan ve İsrail yerel yapımı olan Shitsel adlı diziden uyarlanan Ömer, pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Dram ve aşk türünde ele alınan dizide birbirinden ünlü isimler yer almaktadır. Selahattin Paşalı'nın canlandırdığı cami müezzini Ömer ile yıllar sonra mahallesine geri dönen ve bir çocuğu bulunan Gamze'nin imkansız aşkını konu alan dizi İstanbul'da çekilmektedir. Özellikle yayınlanan fragmanları ve konusu ile dikkatleri çeken Ömer dizisi Star Tv'nin iddialı ve reyting beklediği yapımlar arasında bulunmaktadır.

Ömer Dizisi Konusu Nedir?

Star Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanmaya başlayan ve 9 Ocak Pazartesi 2023 yılında ilk yayınını gerçekleştiren Ömer dizisi Netflix'te üç sezon boyunca yayınlanan ve İsrail yapımı olan Shitsel adlı diziden uyarlanmaktadır. OGM Pictures tarafından hazırlanan dizinin uyarlama senaryosunu Gülizar Irmak kaleme almaktadır. Dizide bir cami müezzini olan Ömer ile yıllar sonra mahallesine geri dönen Gamze'nin aşkı konu alınmaktadır. Ömer, babasının imam olarak görev yaptığı camide müezzin olarak çalışmaktadır. Genç ve umutları olan Ömer, mahalleyi yıllar önce terk eden ve aradan geçen yılların ardından mahallesine bir çocuğuyla birlikte geri dönen ve kendisinden yaşça çok büyük olan Gamze ile imkansız ve tutkulu bir aşk yaşayacaktır. Gamze ve Ömer tüm imkansızlıklara rağmen bu aşka sıkı sıkıya tutunacaklardır.

Ömer Dizisi Oyuncuları Kimler?

Star Tv ekranları için yabancı bir diziden uyarlanan Ömer Dizisi pazartesi akşamları seyirciyle buluşuyor. Kadrosunda ünlü isimleri bir araya getiren dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve canlandırdıkları karakter ise şöyle.

Farış Falay (Cami İmamı Reşat)

Gökçe Bahadır (Gamze)

Selahattin Paşalı (Reşatın oğlu camii müezzini Ömer)

Merve Dizdar (Nisa)

Emre Taşkıran (Hakan)

Zerrin Sümer (Nezahat)

Gülçin Kültür Şahin (Nuran)

Metehan Parıltı (Tuna)

Onur Bilge (Tahir)

Gamze Karaduman (Şükran)

Muharrem Türkseven (Sadık)

Serpil Gül (Gamzenin Annesi) ve

Melike Güner (Çiçek) yer alıyor. Ömer dizisi pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşuyor.


Ömer 23. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ömer 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 18 Eylül 2023, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Ömer yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Gülizar Irmak tarafından kaleme alınan, Selahattin Paşalı,Gökçe Bahadır,Barış Falay gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ömer dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ömer Oyuncuları

Barış Falay kimdir?
Barış Falay
Gökçe Bahadır kimdir?
Gökçe Bahadır
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları