Oğlum 1. Bölüm Fragmanı

Oğlum 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Gökçen Usta
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
Yakında
Oyuncular
Canan Ergüder, Songül Öden, Serhat Teoman, Timur Acar, Kubilay Aka, Nihal Yalçın

Bu fragman 2.304 kez izlendi.

Oğlum Konusu

Oğlum; Ay Yapım'ın Show TV için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. Dizinin senaryosu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz'ın kaleminden çıkmaktadır. Proje yapımı Ahmet Katıksız üstlenirken dizinin yönetmen olduğunda ise tecrübeli isim Gökçen Usta yer almaktadır.

OĞLUM OYUNCU KADROSU

"Umut her zaman bir yolunu bulur, kayadan fışkıran çiçek gibi" sloganıyla tanıtımları yapılan dizinin oyuncu kadrosunda son zamanların popüler isimleri yer alıyor. Kubilay Aka, Songül Öden, Canan Ergüder ve Feyyaz Duman'ın başrollerini üstlendiği dizide ayrıca Timur Acar, Serhat Teoman ve Nihal Yalçın gibi sevilen isimlerde yer almaktadır.

OĞLUM KONUSU NEDİR?

Efe, 12 yaşında varlıklı ancak ilgisiz bir aileye sahip, yaşadığı boşluğu bilgisayar oyunları ve çizim yaparak kapatmaya çalışan bir çocuktur. Kaan ise henüz 6 yaşında, Efe'ye göre varlıksız bir ailede ilgiyle büyüyen çocuktur.

Efe ve Kaan'ın yollar bir gün hiç beklenmedikleri bir yerde kesişir. Kaan ve Efe'nin başına gelen korkunç olay hikayeyi başlatır.

OĞLUM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Oğlum dizisinin çekim yeri izleyicinin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. İstanbul'un farklı bölgelerinde çekimleri gerçekleşen dizinin sabit bir platosu bulunmamaktadır.


Oğlum 1. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Oğlum 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yakında akşamı yayınlanacak. Oğlum yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Canan Ergüder, Songül Öden, Serhat Teoman,Timur Acar,Kubilay Aka,Nihal Yalçın gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Oğlum dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Oğlum Oyuncuları

Songül Öden
Songül Öden
Nihal Yalçın
Nihal Yalçın
Canan Ergüder
Canan Ergüder
Timur Acar
Timur Acar
Serhat Teoman
Serhat Teoman
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
365 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
439 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
867 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Masumlar Apartmanı54. Bölüm
 
628 kez izlendi.
Arka Sokaklar 612. Bölüm Arka Sokaklar612. Bölüm
 
475 kez izlendi.
Aziz 11. Bölüm Aziz11. Bölüm
 
1.366 kez izlendi.
Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Kaderimin Oyunu6. Bölüm
 
1.088 kez izlendi.