O Kız Fragmanı

O Kız, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, Kanal D ekranında yayınlanan dram türündeki televizyon dizisidir. Yönetmenliğini Özlem Günhan'ın üstlendiği dizinin senaryosu ise Sırma Yanık tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin başrollerin ise Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer üstlenmektedir.

O KIZ KONUSU

Sosyal medya fenome Zeynep'in hikayesinin anlatıldığı dizide Kadir (Erkan Petekkaya), sağlık problemleri olan zihinsel engelli bir babadır. 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığına ve algısına sahiptir. Hayat ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak. Kızı Zeynep'in de en büyük destekçisi olacaktır.

O KIZ OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma) ve Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

 

 

O Kız Oyuncuları

O Kız . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Özlem Günhan
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

O Kız Son Bölüm Fragmanı

1 2 »