O Kız 2. Bölüm Fragmanı

O Kız 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Özlem Günhan
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
218 Eylül Çarşamba
Oyuncular
Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu, Dilin Döğer, Macit Koper, Asiye Dinçsoy, Ayten Uncuoğlu, Orhan Kılıç, Münire Apaydın, Ilgın Çakır, Melih Selçuk, Ece Efe, Göktuğ Yıldırım, Cem Kurtoğlu, Deniz Bakacak, Mustafa Konak, Nehir Gökdemir, Zeynep Sönmez

Bu fragman 1.430 kez izlendi.

O Kız Konusu

O Kız, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, Kanal D ekranında yayınlanan dram türündeki televizyon dizisidir. Yönetmenliğini Özlem Günhan'ın üstlendiği dizinin senaryosu ise Sırma Yanık tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin başrollerin ise Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer üstlenmektedir.

O KIZ KONUSU

Sosyal medya fenome Zeynep'in hikayesinin anlatıldığı dizide Kadir (Erkan Petekkaya), sağlık problemleri olan zihinsel engelli bir babadır. 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığına ve algısına sahiptir. Hayat ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak. Kızı Zeynep'in de en büyük destekçisi olacaktır.

O KIZ OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma) ve Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

 

 


O Kız 2. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, O Kız 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Eylül 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. O Kız yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınan, Erkan Petekkaya,Sezin Akbaşoğulları,Cengiz Orhonlu,Dilin Döğer,Macit Koper,Asiye Dinçsoy,Ayten Uncuoğlu,Orhan Kılıç,Münire Apaydın,Ilgın Çakır,Melih Selçuk,Ece Efe,Göktuğ Yıldırım,Cem Kurtoğlu,Deniz Bakacak,Mustafa Konak,Nehir Gökdemir,Zeynep Sönmez gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan O Kız dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

O Kız Oyuncuları

Erkan Petekkaya
Erkan Petekkaya
Melih Selçuk
Melih Selçuk
Orhan Kılıç
Orhan Kılıç
Cem Kurtoğlu
Cem Kurtoğlu
Ayten Uncuoğlu
Ayten Uncuoğlu
Asiye Dinçsoy
Asiye Dinçsoy
Sezin Akbaşoğulları
Sezin Akbaşoğulları
Cengiz Orhonlu
Cengiz Orhonlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 61. Bölüm Kardeşlerim 61. Bölüm
236 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 18. Bölüm Kasaba Doktoru 18. Bölüm
622 kez izlendi.
Duy Beni 13. Bölüm Duy Beni 13. Bölüm
565 kez izlendi.
Camdaki Kız 50. Bölüm Camdaki Kız 50. Bölüm
955 kez izlendi.
Seversin 18. Bölüm Seversin 18. Bölüm
402 kez izlendi.
Mahkum 27. Bölüm Mahkum 27. Bölüm
606 kez izlendi.
Yasak Elma 148. Bölüm Yasak Elma 148. Bölüm
860 kez izlendi.
O Kız 2. Bölüm O Kız 2. Bölüm
1.430 kez izlendi.