O Kız 19. Bölüm Fragmanı

O Kız 19. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Özlem Günhan
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
25 Ocak Çarşamba
Oyuncular
Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu, Dilin Döğer, Macit Koper, Asiye Dinçsoy, Ayten Uncuoğlu, Orhan Kılıç, Münire Apaydın, Ilgın Çakır, Melih Selçuk, Ece Efe, Göktuğ Yıldırım, Cem Kurtoğlu, Deniz Bakacak, Mustafa Konak, Nehir Gökdemir, Zeynep Sönmez

Bu fragman 538 kez izlendi.

O Kız Konusu

O Kız, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, Kanal D ekranında yayınlanan dram türündeki televizyon dizisidir. Yönetmenliğini Özlem Günhan'ın üstlendiği dizinin senaryosu ise Sırma Yanık tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin başrollerin ise Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer üstlenmektedir.

O KIZ KONUSU

Sosyal medya fenome Zeynep'in hikayesinin anlatıldığı dizide Kadir (Erkan Petekkaya), sağlık problemleri olan zihinsel engelli bir babadır. 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığına ve algısına sahiptir. Hayat ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak. Kızı Zeynep'in de en büyük destekçisi olacaktır.

O KIZ OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma) ve Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

 

 


O Kız 19. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, O Kız 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 25 Ocak 2023, Çarşamba akşamı yayınlanacak. O Kız yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınan, Erkan Petekkaya,Sezin Akbaşoğulları,Cengiz Orhonlu,Dilin Döğer,Macit Koper,Asiye Dinçsoy,Ayten Uncuoğlu,Orhan Kılıç,Münire Apaydın,Ilgın Çakır,Melih Selçuk,Ece Efe,Göktuğ Yıldırım,Cem Kurtoğlu,Deniz Bakacak,Mustafa Konak,Nehir Gökdemir,Zeynep Sönmez gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan O Kız dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

O Kız Oyuncuları

Erkan Petekkaya
Erkan Petekkaya
Melih Selçuk
Melih Selçuk
Orhan Kılıç
Orhan Kılıç
Cem Kurtoğlu
Cem Kurtoğlu
Ayten Uncuoğlu
Ayten Uncuoğlu
Asiye Dinçsoy
Asiye Dinçsoy
Sezin Akbaşoğulları
Sezin Akbaşoğulları
Cengiz Orhonlu
Cengiz Orhonlu