Nöbet 8. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi
Nöbet 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Gökhan Erkut
Yapım
2019 / Türkiye
Vizyon Tarihi
28 Nisan Pazar
Oyuncular
Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt

Bu fragman 1.125 kez izlendi.

Nöbet Konusu

Kurtlar Vadisi ve Ekmek Teknesi gibi önemli işlere imza atan Pana Film, Show Tv'den ekranlara gelen Nöbet dizisinin yapımında yer alıyor. Nöbet dizisi, son dönemde pek çok kanalda görmeye alışkın olduğumuz asker dizilerinin son temsilcisi oldu.

Kollama ve Filinta gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Ömer Gökhan Erkut, Nöbet dizisinde de yönetmen olarak karşımıza çıkıyor. Polat Alemdar rolüyle bilinen Necati Şaşmaz, Nöbet dizisinin senaristliğini ve yapımcılığını üstleniyor.

Nöbet dizisinin oyuncu kadrosunu Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, İbrahim Kendirci, Tuncay Beyazıt, Sultan Elif Taş, Nevzat Yılmaz, Yılmaz Meydaneri, Murat Kılıç, Salih Bayraktar, Özden Özkan, Orkun Ok, Burak Sarımola, Gökhan Gencebay, Kaan Selvi, Bahadır Buyruk ve Ziya Çiçek oluşturmakta.

Nöbet dizisi konusu

Pek çok insanın dokunacak türden bir hikayesi olan Nöbet dizisi, vatan aşkıyla yanıp tutuşan Türk askerinin, yaz, kış demeden ülkesini müdafa etmek için yaptığı fedakarlıkları konu alıyor. Hatay'da terör olaylarının artmasıyla bölgeye Jandarma Binbaşı Barış Kalender atanır. Görevi Türkiye'ye karşı hain emelleri olan sinsi terör örgütlerine karşı Söğüt Jandarma Karakolu'nda bulunan kahraman askerlere liderlik etmektir. Bu yolda önüne binbir engel çıkacak olan Türk askeri yılmadan ülkesini müdafa etmeye çalışacaktır.

Nöbet dizisi karakterleri

Barış Kalender (Yurdaer Okur)

Jandarma Binbaşı olan Barış Kalender, aynı zamanda bir eş ve babadır. İşini koşullar ne kadar zorlu olursa hakkıyla yapmaya çalışan bir askerdir. Bayrağı babasından devralarak asker olmuştur. Hatay çevresinde ülkeyi bölme çabasındaki teröristler iyiden iyiye etkisini arttırmaktadır. Tecrübesi ve görevine olan bağlılığı nedeniyle Hatay, Söğüt Jandarma Karakolu'na tayin edilmiştir.

Yiğit Alkan (Saygın Soysal)

Jandarma Kıdemli Yüzbaşı olan Yiğit Alkan'ın hayatı eli silah tutmaya başlamasından bu yana çatışmadan çatışmaya gitmekle geçmiştir. Eşinden sürekli uzak kalması evliliğinde bazı sorunların baş göstermesine neden olur. Canını hiçe sayarak yaptığı kahramanlıklar ona büyük bir saygıyı getirmiştir.

Zeynep Alkan (İpek Karapınar)

İzmir'de öğretmenlik yapan Zeynep, Yüzbaşı Yiğit'le evlenmesinden bu yana eşini ancak uzun aralıklar görebilmektedir. Yiğit'ten uzak kalmak artık katlanılmaz bir hale gelmiştir. Eşine olan özlemi nedeniyle mutlu değildir.

Ayşe Kalender (Deniz Bolışık)

Sürekli Eşi Binbaşı Barış Kalender hakkında acı bir haber alabilme ihtimali nedeniyle diken üstünde yaşamaktadır. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın olduğu gibi Deniz'de Barış'ın en büyük destekçisidir.

Ziya Cevran (Kürşat Alnıaçık)

Söğüt'ün zenginlerinden. Kendi çıkarı için her şeyi yapabilecek bir adam. Devletin yanında gibi imaj çizse de aslında gizlide gizliye terör örgütlerine finansman sağlıyor.


Nöbet 8. Bölüm Özeti


Nöbet, yeni bölümü ile 28 Nisan Pazar 2019 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Nöbet Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Nöbet Oyuncuları

Deniz Bolışık
Deniz Bolışık
İpek Karapınar
İpek Karapınar
Saygın Soysal
Saygın Soysal
İbrahim Kendirci
İbrahim Kendirci
Yurdaer Okur
Yurdaer Okur
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kuruluş Osman 24. Bölüm Kuruluş Osman24. Bölüm puan 5
623 kez izlendi.
Survivor 2020 90. Bölüm Survivor 202090. Bölüm puan 3
102 kez izlendi.
Survivor 2020 89. Bölüm Survivor 202089. Bölüm puan 3
383 kez izlendi.
Survivor 2020 88. Bölüm Survivor 202088. Bölüm puan 3
583 kez izlendi.
Survivor 2020 87. Bölüm Survivor 202087. Bölüm puan 3
666 kez izlendi.
Survivor 2020 86. Bölüm Survivor 202086. Bölüm puan 4
632 kez izlendi.
Survivor 2020 85. Bölüm Survivor 202085. Bölüm puan 4
633 kez izlendi.
Survivor 2020 84. Bölüm Survivor 202084. Bölüm puan 5
384 kez izlendi.
Survivor 2020 83. Bölüm Survivor 202083. Bölüm puan 3
930 kez izlendi.
Kuruluş Osman 23. Bölüm Kuruluş Osman23. Bölüm puan 5
1.860 kez izlendi.