Nefes Nefese 2018 2. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.5 Puan fragmana 12 oy verildi
Nefes Nefese 2018 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Uğur Yücel
Yapım
2018 / Türkiye
Vizyon Tarihi
08 Ağustos Çarşamba
Oyuncular
Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler, Gülçin Santırcıoğlu, Caner Şahin, Deniz Hamzaoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Nik Xhelilaj, Uğur Yücel

Bu fragman 9.221 kez izlendi.

Nefes Nefese 2018 Konusu

Yapımcılığını Erol Avcı'nın yaptığı Nefes Nefes'e dizini Selin Tunç kaleme alırken yönetmenliğini ve başrollerini Uğur Yücel üstleniyor. 

Dizinin başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun gibi usta isimler yer alırken, Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım gibi oyunlarda diziye can veriyor. 

NEFES NEFESE KONUSU

Tüm çocukluğunu, en güzel ve sevgiye ihtiyaç duyduğu yıllarını annesinin öldüğü yalanına inandırılarak geçiren Rüya günün birinde teadüfen annesinin yaşadığını öğrenir. Daha da kurcaladığında annesinin Suriye'de savaş bölgesinde yaşadığı gerçeğiyle yüzleşir. Peki annesi neden onu hiç aramamıştı?

İşte tüm bunları öğrenmek için Suriye'deki savaş bölgesine girmesi gerekir. Bunun İçin bulduğu Boran ile bir evlilik yapmak zorundadır. Tabi ki bu evlilik sadece annesini bulana kadar gerçekleşecek ve sonra yolları ayrıacaktır. Boran ile buluşmaya giderken hava limanında Antakya'da kocaman bir ailenin çocuğu olan Yusuf ile karşılaşır. 

Antakya da kalabalık bir ailenin içerinde buluverir kendisi. Herşey burada başlar. 

NEFES NEFESE OYUNCULAR

Uğur Yücel (Ayaz Kıran)

Ayaz; Namı diğer Atmaca. Rüya'nın babasıdır. Yıllar önce karısının öldüğünü zannederek 4 yaşındaki Rüya'yıda alarak Almanya'ya yerleşir. 

Şükrü Özyıldız (Yusuf Alacan)

Yusuf ; zengin ve kalabalık bir ailenin çocuğudur. Babası avukat olmasını istediği için hukuk fakültesine başlar ancak devam ettiremez. Babası ile olan anlaşmazlığı yüzünden okulu ona inat bırakır ve Antakya'ya kardeşinin sünnetine giderken Rüya ile havaalanında karşılaşır ve hayatı değişir.

Melisa Şenolsun (Rüya Kıran)

Rüya ; annesinin yokluğunu babasıyla dolduran, kendini bildi bileli Almanya- Berlin'de yaşayan 23 yaşında bir kızdır. Bir gün annesinin yaşadığını öğrenir ve Berlin'den Suriyey'ye gidebilmek için Antakya'ya iner. Bu sırada hayatını değiştirecek olan Yusuf ile karşılaşır. 

Nik Xhelilaj (Boran )

Rüya'nın annesine kavuşabilmek için evlenmek istediği Suriye'li terörist gençtir.

 


Nefes Nefese 2018 2. Bölüm Özeti


Nefes Nefese 2018 yeni bölümü ile 08 Ağustos Çarşamba 2018 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Nefes Nefese 2018 2 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Nefes Nefese 2018 Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Nefes Nefese 2018 Oyuncuları

Uğur YÜCEL
Uğur YÜCEL
Gülçin Santırcıoğlu
Gülçin Santırcıoğlu
Şebnem Hassanisoughi
Şebnem Hassanisoughi
Nik Xhelilaj
Nik Xhelilaj
Şükrü Özyıldız
Şükrü Özyıldız
Ezgi Şenler
Ezgi Şenler
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Elimi Bırakma 34. Bölüm Fragmanı izle Elimi Bırakma34. Bölüm puan 5
900 kez izlendi.
Nöbet 4. Bölüm Fragmanı izle Nöbet4. Bölüm puan 3
347 kez izlendi.
Bir Aile Hikayesi 3. Bölüm Fragmanı izle Bir Aile Hikayesi3. Bölüm puan 3
763 kez izlendi.
Kızım 24. Bölüm Fragmanı izle Kızım24. Bölüm puan 3
540 kez izlendi.
İkizler Memo Can 18. Bölüm Fragmanı izle İkizler Memo Can18. Bölüm puan 5
135 kez izlendi.
Jet Sosyete 34. Bölüm Fragmanı izle Jet Sosyete34. Bölüm puan 3
195 kez izlendi.