Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm Fragmanı

Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emre Kavuk
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
13 Ağustos Cumartesi
Oyuncular
Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral

Bu fragman 1.242 kez izlendi.

Mükemmel Eşleşme Konusu

Mükemmel Eşleşme, Mint Production tarafından TRT 1 ekranı için hazırlanan romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. Evlilik kurumunu, evlilik öncesi ve sonrasını kendisine tema olarak belirleyen dizinin senaryosunu Birol Güven tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda Emre Kavuk'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç ve Ayşen Sezeral gibi isimler yer alıyor.

Mükemmel Eşleşme, anneleri aracılığıyla tanışan ve birbirlerine aşık olan iki gencin aile kurması konu alınıyor. Kalabalık bir ailenin hikayesi esprili bir dille izleyicilere aktarılıyor.


Mükemmel Eşleşme 5. Bölüm Özeti


TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Mükemmel Eşleşme 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Ağustos 2022, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Mükemmel Eşleşme yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Birol Güven tarafından kaleme alınan, Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Mükemmel Eşleşme dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Mükemmel Eşleşme Oyuncuları

Asuman Dabak
Asuman Dabak
Volkan Severcan
Volkan Severcan
Ayhan Taş
Ayhan Taş
Ayşegül Günay
Ayşegül Günay
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 61. Bölüm Kardeşlerim 61. Bölüm
244 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 18. Bölüm Kasaba Doktoru 18. Bölüm
631 kez izlendi.
Duy Beni 13. Bölüm Duy Beni 13. Bölüm
568 kez izlendi.
Camdaki Kız 50. Bölüm Camdaki Kız 50. Bölüm
956 kez izlendi.
Seversin 18. Bölüm Seversin 18. Bölüm
406 kez izlendi.
Mahkum 27. Bölüm Mahkum 27. Bölüm
608 kez izlendi.
Yasak Elma 148. Bölüm Yasak Elma 148. Bölüm
860 kez izlendi.
O Kız 2. Bölüm O Kız 2. Bölüm
1.433 kez izlendi.