Mükemmel Eşleşme 12. Bölüm Fragmanı

Mükemmel Eşleşme 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Emre Kavuk
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
05 Ekim Çarşamba
Oyuncular
Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral

Bu fragman 610 kez izlendi.

Mükemmel Eşleşme Konusu

Mükemmel Eşleşme, Mint Production tarafından TRT 1 ekranı için hazırlanan romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. Evlilik kurumunu, evlilik öncesi ve sonrasını kendisine tema olarak belirleyen dizinin senaryosunu Birol Güven tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda Emre Kavuk'ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç ve Ayşen Sezeral gibi isimler yer alıyor.

Mükemmel Eşleşme, anneleri aracılığıyla tanışan ve birbirlerine aşık olan iki gencin aile kurması konu alınıyor. Kalabalık bir ailenin hikayesi esprili bir dille izleyicilere aktarılıyor.


Mükemmel Eşleşme 12. Bölüm Özeti


TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Mükemmel Eşleşme 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 05 Ekim 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Mükemmel Eşleşme yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Birol Güven tarafından kaleme alınan, Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Mükemmel Eşleşme dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Mükemmel Eşleşme Oyuncuları

Asuman Dabak
Asuman Dabak
Volkan Severcan
Volkan Severcan
Ayhan Taş
Ayhan Taş
Ayşegül Günay
Ayşegül Günay