Mucize Doktor 59. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor  59. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yusuf Pirhasan
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
22 Nisan Perşembe
Oyuncular
Taner Ölmez, Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygün, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hazal Köseoğlu, Korhan Herduran, Adin Külçe

Bu fragman 1.101 kez izlendi.

Mucize Doktor Konusu

Güney Kore dizilerini uyarlamasıyla bilinen MF Yapım'ın FOX TV için yaptığı Mucize Doktor, bir tıbbi drama dizisidir. Mucize Doktor dizisi Güney Kore'de yayınlanan Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Good Doctor dizisi 2013 yılında Güney Kore'de yayınlanmış ve çok beğenilmiştir. Adı ülke sınırlarını aşmış ve The Good Doctor adıyla 2017 yılında ABD'de uyarlanmıştır. Böylece Good Doctor dizisi Mucize Doktor adıyla Türkiye'de yeniden uyarlanmış oldu. Yusuf Pirhasan'ın yönetmenlik yaptığı Mucize Doktor dizisinin senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp kaleme alıyor. Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisinde başrol olarak yer alıyor. Bu isme Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygün, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hazal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Adin Külçe eşlik ediyor.

Mucize Doktor dizisi konusu

Mucize Doktor dizisi büyük zorluklarla mücadele eden bir doktorun hikayesini konu alıyor. Oldukça başarılı genç bir doktor olan Ali'nin büyük bir sırrı vardır. Bu sırrı kimselere, en yakın dostlarından bile saklamaktadır. Bu büyük sırrı ise şudur. Ali aslında Otizm ve Savant Sendromuna sahiptir. Savant Sendromuna sahip kişilerin genel zekası düşüktür ancak buna karşın bazı alanlarda başarılı, yetkin ve bilgi sahibi oldukları görülmektedir. Ali'nin bu alanı da doktorluktur. İnsanlarla iletişime geçmekte büyük zorluklar yaşayan Ali, özel durumunu hastanedeki iş arkadaşlarından ve hocalarından saklamak için uğraş vermektedir. 

Mucize Doktor dizisi karakterleri

Ali (Taner Ölmez): Otizm ve Savant Sendromuna sahip genç bir doktordur. Küçük bir şehir büyüyen Ali, Tıp Fakültesini kazanmış ve okulundan başarıyla mezun olmasının ardından doktorluğa yeni adım atmıştır. Özel durumu nedeniyle genel zekası düşüktür ancak tıp alanında oldukça yüksek düzeyde bir donanıma sahiptir. İnsanlarla konuşmak, iletişim kurmak onun için pek de kolay değildir. Özel durumu yetmezmiş gibi bir de tüm bunları hocalarından ve iş arkadaşlarından gizlemek için çaba sarf etmektedir. Öyle ki en yakın dostlarının bile bundan haberi yoktur. Durumunu saklamak için kendine has bir yöntemi vardır. Güçlü bir hafızası vardır, gördüğü bir şeyi kolay kolay unutmaz.


Mucize Doktor 59. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Mucize Doktor 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 22 Nisan 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Pınar Bulut, Onur Koralp tarafından kaleme alınan, Taner Ölmez,Reha Özcan, Özge Özder, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygün, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hazal Köseoğlu, Korhan Herduran,Adin Külçe gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Mucize Doktor dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Mucize Doktor Oyuncuları

Özge Özder
Özge Özder
Taner Ölmez
Taner Ölmez
Bihter Dinçel
Bihter Dinçel
Reha Özcan
Reha Özcan
Onur Tuna
Onur Tuna
Fırat Altunmeşe
Fırat Altunmeşe
Hazal Türesan
Hazal Türesan
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
 
245 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
 
440 kez izlendi.
Kefaret 32. Bölüm Kefaret32. Bölüm
 
239 kez izlendi.
Menajerimi Ara 43. Bölüm Menajerimi Ara43. Bölüm
 
211 kez izlendi.
Barbaroslar 1. Bölüm Barbaroslar1. Bölüm
 
1.862 kez izlendi.
Baş Belası 2. Bölüm Baş Belası2. Bölüm
 
1.489 kez izlendi.
Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
 
1.990 kez izlendi.
Cam Tavanlar 3. Bölüm Cam Tavanlar3. Bölüm
 
2.502 kez izlendi.