Misafir 4. Bölüm Fragmanı

Misafir 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Arda Sarıgün
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
02 Aralık Perşembe
Oyuncular
Hazal Kaya, Buğra Gülsoy, Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin, Emir Kaan Özkan

Bu fragman 1.387 kez izlendi.

Misafir Konusu

Misafir; Medyapım'ın Fox için hazırladığı televizyon dizisidir. Dizinin konusu ''Oasis'' isimli diziden uyarlanmaktadır. Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gürsoy paylaşmaktadır. Senaryosu Özge Aras tarafından uyarlanan dizi 4 Kasım 2021 tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelmiştir.

KONUSU

Gece (Hazal Kaya), anne sevgisinden uzak, babasız ve travmalarla dolu bir çocukluk geçiren genç bir kadındır. Yaşadığı talihsiz bir kaza sonrasında hafızasını kaybeder ve yolu eşini yeni kaybetmiş üç çocuk babası bir adamla kesişir.

Hayatı boyunca sevgiden uzak büyüyen Gece, misafir olarak girdiği sımsıcak aile ortamında yeni travmalar yaşayacak ve önemli kararlar almak zorunda kalacaktır.

OYUNCU KADROSU

Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor.


Misafir 4. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Misafir 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 02 Aralık 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Misafir yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Hazal Kaya, Buğra Gülsoy,Ozan Dolunay ,Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin,Emir Kaan Özkan gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Misafir dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Misafir Oyuncuları

Buğra Gülsoy
Buğra Gülsoy
Hazal Kaya
Hazal Kaya
Bülent Şakrak
Bülent Şakrak
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
367 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
442 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
869 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Masumlar Apartmanı54. Bölüm
 
629 kez izlendi.
Arka Sokaklar 612. Bölüm Arka Sokaklar612. Bölüm
 
475 kez izlendi.
Aziz 11. Bölüm Aziz11. Bölüm
 
1.366 kez izlendi.
Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Kaderimin Oyunu6. Bölüm
 
1.088 kez izlendi.